reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej pisze w imieniu Ewunki :D
Ma problem z forum wiec oto wiadomości :D

Nasza kochana Ewunka ma w brzuszku 2 bąbelki 3-dniowe Honoratke i Marcelka :D
2 szt są na zimowisku również 3-dniowe oraz 3 są pod obserwacją :D



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Oby się udało [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzis tylko lezakowanie. Robia ktg i zbijaja cisnienie a jutro dopiero badania to bede wiedziec cos wiecej. Jak narazie to nic sie nie dzieje tylko nudy nudy.
 
Puffff ogarnęłam
Dzieńdobry.
Miałam problem tu wejść więc napisałam do Eweliny bo dała Wam znać.
Więc wczoraj zadzwonili że dalej 7 i że zamroza 2 i resztę będą trzymać....
Potem dzwonią znów i Pan onkolog z awantura że jak to trzymany do blastki? Że on pozwolił na ostatnią stymulscjie i życzy sobie transfer w 3 dobieo_O że mam być zaraz:oo: A ja na 2 końcu świata w tej chwili w pracy. No i umówiliśmy się na transfer o 20 .
I przywiozłem do domu 2 szt i kazałem im zostać:laugh2:
Podobno ładne po mamusi:-p 2 szt zamrozili i 3 takie były C - po tatusiu ;)i postanowili trzymać do blastki .
Dziękuję że pamietałyscie i trzymałyscie kciuki .
Teraz dalej i więcej poproszę:)
Widzę że jest Was 3 co brzuchy chcecie oddać żeby mi się trojaczki nie zrobiły:o
Pozdrawiam
 
Hej pisze w imieniu Ewunki :D
Ma problem z forum wiec oto wiadomości :D

Nasza kochana Ewunka ma w brzuszku 2 bąbelki 3-dniowe Honoratke i Marcelka :D
2 szt są na zimowisku również 3-dniowe oraz 3 są pod obserwacją :D



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudownie. Będę się modlić zeby marzenie o bliźniakach sie spełniło. Teraz wszystkie będziemy czekać do bety jak na swoją :D:yes::biggrin2:
 
Puffff ogarnęłam
Dzieńdobry.
Miałam problem tu wejść więc napisałam do Eweliny bo dała Wam znać.
Więc wczoraj zadzwonili że dalej 7 i że zamroza 2 i resztę będą trzymać....
Potem dzwonią znów i Pan onkolog z awantura że jak to trzymany do blastki? Że on pozwolił na ostatnią stymulscjie i życzy sobie transfer w 3 dobieo_O że mam być zaraz:oo: A ja na 2 końcu świata w tej chwili w pracy. No i umówiliśmy się na transfer o 20 .
I przywiozłem do domu 2 szt i kazałem im zostać:laugh2:
Podobno ładne po mamusi:-p 2 szt zamrozili i 3 takie były C - po tatusiu ;)i postanowili trzymać do blastki .
Dziękuję że pamietałyscie i trzymałyscie kciuki .
Teraz dalej i więcej poproszę:)
Widzę że jest Was 3 co brzuchy chcecie oddać żeby mi się trojaczki nie zrobiły:o
Pozdrawiam

Zajebiste wieści!!!! Jupi !!!! Cieszę się bardzo, teraz to się gromadka posypie . KCIUKI MOCNO ZACIŚNIĘTE :biggrin2::biggrin2::wink:
 
reklama
Puffff ogarnęłam
Dzieńdobry.
Miałam problem tu wejść więc napisałam do Eweliny bo dała Wam znać.
Więc wczoraj zadzwonili że dalej 7 i że zamroza 2 i resztę będą trzymać....
Potem dzwonią znów i Pan onkolog z awantura że jak to trzymany do blastki? Że on pozwolił na ostatnią stymulscjie i życzy sobie transfer w 3 dobieo_O że mam być zaraz:oo: A ja na 2 końcu świata w tej chwili w pracy. No i umówiliśmy się na transfer o 20 .
I przywiozłem do domu 2 szt i kazałem im zostać:laugh2:
Podobno ładne po mamusi:-p 2 szt zamrozili i 3 takie były C - po tatusiu ;)i postanowili trzymać do blastki .
Dziękuję że pamietałyscie i trzymałyscie kciuki .
Teraz dalej i więcej poproszę:)
Widzę że jest Was 3 co brzuchy chcecie oddać żeby mi się trojaczki nie zrobiły:o
Pozdrawiam

Ja juz lubie tego Pana onkologa, bo mysle, ze transfer wczoraj byl dobrym planem [emoji16]
Ja tu wroze blizniaki za pierwszym podejsciem i potem jeszcze jakies rodzenstwo z zimowiska [emoji16]
Super wiesci, szczerze serce mi sie raduje. Bierz wszystkie brzuchy, ile by nie bylo :)
Jednak ta klinika to byl dobry wybor. To co, teraz Beta 03.04?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry