reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie dzis tylko lezakowanie. Robia ktg i zbijaja cisnienie a jutro dopiero badania to bede wiedziec cos wiecej. Jak narazie to nic sie nie dzieje tylko nudy nudy.
To i dobrze że tylko nudy;) Husann i jak jest? Tak jak mi opowiadano? A czym zbijaja ci ciś. Oprócz dopedytu??? Pozdrawiam Cię gorąco ;) ;)
 
reklama
Puffff ogarnęłam
Dzieńdobry.
Miałam problem tu wejść więc napisałam do Eweliny bo dała Wam znać.
Więc wczoraj zadzwonili że dalej 7 i że zamroza 2 i resztę będą trzymać....
Potem dzwonią znów i Pan onkolog z awantura że jak to trzymany do blastki? Że on pozwolił na ostatnią stymulscjie i życzy sobie transfer w 3 dobieo_O że mam być zaraz:oo: A ja na 2 końcu świata w tej chwili w pracy. No i umówiliśmy się na transfer o 20 .
I przywiozłem do domu 2 szt i kazałem im zostać:laugh2:
Podobno ładne po mamusi:-p 2 szt zamrozili i 3 takie były C - po tatusiu ;)i postanowili trzymać do blastki .
Dziękuję że pamietałyscie i trzymałyscie kciuki .
Teraz dalej i więcej poproszę:)
Widzę że jest Was 3 co brzuchy chcecie oddać żeby mi się trojaczki nie zrobiły:o
Pozdrawiam
Wspaniałe informacje ;) na wiosnę ;) juz tu ciotki zaczaruja i zobaczysz że 3 bobasy będą ;)!!!!!!
 
Ja juz lubie tego Pana onkologa, bo mysle, ze transfer wczoraj byl dobrym planem [emoji16]
Ja tu wroze blizniaki za pierwszym podejsciem i potem jeszcze jakies rodzenstwo z zimowiska [emoji16]
Super wiesci, szczerze serce mi sie raduje. Bierz wszystkie brzuchy, ile by nie bylo :)
Jednak ta klinika to byl dobry wybor. To co, teraz Beta 03.04?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wybór tej kliniki to bym mój najlepszy wybór !!!! A lekarza kocham:):)
Ma do mnie angielską cierpliwość i robi wszystko co może. On stymulacjie on punkcjie on transfer ( chodź tam nie ma takich zwyczai że 1 lekarz do 1 pacjetki)
Co dzień do niego piszę:D
W środę robię progesteron - W imię nauki:)
I 1.04 robię betę w imię nauki.
Ostateczna beta tak jak mówisz 03.04 .
 
Puffff ogarnęłam
Dzieńdobry.
Miałam problem tu wejść więc napisałam do Eweliny bo dała Wam znać.
Więc wczoraj zadzwonili że dalej 7 i że zamroza 2 i resztę będą trzymać....
Potem dzwonią znów i Pan onkolog z awantura że jak to trzymany do blastki? Że on pozwolił na ostatnią stymulscjie i życzy sobie transfer w 3 dobieo_O że mam być zaraz:oo: A ja na 2 końcu świata w tej chwili w pracy. No i umówiliśmy się na transfer o 20 .
I przywiozłem do domu 2 szt i kazałem im zostać:laugh2:
Podobno ładne po mamusi:-p 2 szt zamrozili i 3 takie były C - po tatusiu ;)i postanowili trzymać do blastki .
Dziękuję że pamietałyscie i trzymałyscie kciuki .
Teraz dalej i więcej poproszę:)
Widzę że jest Was 3 co brzuchy chcecie oddać żeby mi się trojaczki nie zrobiły:o
Pozdrawiam

Ewunka super wiadomości. Zaciskam kciuki i tak bardzo Ci życzę powodzenia. Niech te maluszki zostaną z Tobą na dobre!!!
 
Dziendobry

Lile gratulacje!!duzo zdrowka!!!

Husann Nicole czeka na nowego kolege !!trzymamy mocno za was

My dalej szpital ,przytyla 180 gr Ale distala zoltaczki dwa dni temu ,byla pod lampami i przeszlo ,90 na 100 wczesniakow Ja ma
Je pieknie Ale sonde na jedzenie ma jeszcze, czy wy przed kazdym sciaganiem pokarmu sterylizujecie butelki i czesci Z sterylixatora?
Milego dzionka I zagladam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Super że przybiera, ja sterylizuję dwa razy dziennie, laktator używam nawet 2-3 razy, ale nie dłużej niż 4 godziny, potem sterylizuję.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wszystkim.
Śledzę forum od jakiegoś czasu. Wszystkim bardzo kibicuje i mocno trzymam kciuki za powodzenia. Jestem po imsi - pierwsze udane - obecnie w 24 tyg ciąży, będzie chłopiec :-) :).
Mam do Was pytanie odnośnie prowadzenia ciąży, ponieważ ostatnio zastanawiam się nad zmiana lekarza. Powiedzcie mi proszę czy chodzicie prywatnie czy na NFZ i czy Wasz lekarz prowadzący pracuje równocześnie w szpitalu w którym planujecie rodzić?
 
Ewunka, trzymam cały czas za Twoje grube niemowlęce dupcie
upload_2017-3-22_17-33-47.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2017-3-22_17-33-47.jpeg
    upload_2017-3-22_17-33-47.jpeg
    3 KB · Wyświetleń: 45
Cześć Wszystkim.
Śledzę forum od jakiegoś czasu. Wszystkim bardzo kibicuje i mocno trzymam kciuki za powodzenia. Jestem po imsi - pierwsze udane - obecnie w 24 tyg ciąży, będzie chłopiec :-) :).
Mam do Was pytanie odnośnie prowadzenia ciąży, ponieważ ostatnio zastanawiam się nad zmiana lekarza. Powiedzcie mi proszę czy chodzicie prywatnie czy na NFZ i czy Wasz lekarz prowadzący pracuje równocześnie w szpitalu w którym planujecie rodzić?
Hej, gratulacje :) idziemy łeb w łeb,bo ja 24+3 :)
Ja mam opiekę medyczna z pracy,ale chodzę też prywatnie (usg).
Moja gin jest związana ze szpitalem ale nie z tym,w którym planuje rodzic. Do mojego szpitala zapisałam się do szkoły rodzenia.
Najlepiej wybrać lekarza powiązane go ze szpitalem gdzie chcesz rodzic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Obecnie mam termin na 13 zmiana z 20.07. Nie wiem co robic. Wybrałam lekarkę z polecenia lekarza od vitro, który pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić, ale jakość tak nie mam do niej zaufania, zleca mi za każdym razem masę badań, niepotrzebnie, oczywiście nie podważam kompetencji ale np. Znowu hbs? HIV? Rozumiem toxo, cmv, hcv, czyli co trzy tyg idzie mi na badania 150-200 zł plus wizyta z USG 220 zł.:szok: mogę wydać ostatni grosz żeby było dobrze, ale boję się tego czy dokonałam dobrego wyboru. Nie wiem może hormony ciążowe zaburzają moją umiejętność logicznego myślenia i jestem przewrażliwiona :-) :)
 
reklama
To i dobrze że tylko nudy;) Husann i jak jest? Tak jak mi opowiadano? A czym zbijaja ci ciś. Oprócz dopedytu??? Pozdrawiam Cię gorąco ;) ;)
Juz nudy sie skonczyly. Strasznie sie zle czuje caly czas skacze mi te cisnienie w jednym momencie myslalam ze glowe mi rozsadzi i dalej rozsadza na wymioty ciaga i jeszcze twardnieje i bolu brzuch. Dostaje cos pod jezyk i po 2 tabletki depedytu. Ale w razie co to jestem szykowana do cc juz krew pobrana mocz wenflon wkuty.
Dzis sie troche miejsc zwolnilo i chyba leze z ta twoja kolezanka na sali i jutro ma cc.
 
Do góry