reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jak tak czytam to chyba jedynie ja urodziłam w dniu który miałam wyznaczony
Ja również pierwsze dziecko urodziłam w wyznaczonym dniu , ciekawe jak teraz będzie ?
Lile gratulacje !!!! Niech dzieciaczki szybko ci rosną żebyś mogła zabrać je do domu .
Ewcia mam nadzieje ze zrobia ci jutro transfer ? Chodzi mi o to żeby jak najwiecej tych zarodków było a wiadomo ze do blastki nie zawsze dożywają co wcale nie oznacza ze w brzuszku tez by nie dały rady . Twoja decyzja ale ja bym nie ryzykowała . Wiele przeszłaś i życzę ci tej usranej grubej różowej pupy ! Kciuki zaciśnięte .
A ja w sobote zaliczyłam koncert cleo Kasi Kowalskiej i iry . Troszkę sie wyluzowałam :)
 
reklama
Propo bazy szczerze polecam . Używamy od początku i muszę wam powiedzieć ze to fantastyczna sprawa . Jest to nie powiem wydatek ale płaci sie za bezpieczeństwo .
 
Moja mala od jakichs 2 godz uciska mnie chyba na jakis nerw no bardzo mnie boli w srodku posladka i nie moge stanac na lewej nodze...kustykam...przydalaby sie kula...;)
 
He he...Tymek ten sam zestaw ma do zasypiania. Pieluszke musze mu polozyc przy jednym policzku i on sie w nia wtula i zasypia.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
He he :) co wy nie powiecie o pieluszce... Moj ma 2 lata i 4 mirsiace juz ale pielycha musi byc ;) przytulona do nosa ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lile gratulacje!! 35 to i tak bardzo ładnie jak na ciaze blizniacza :)

Husann ja tez mialam wysokie cisnienie w 1szej ciazy, u mnie przez to musieli rozwiazac wczesniej.

Martka83 takie chyba sa "uroki" ciazy po ivf, ja tez sie szykuje na wczesniejszy porod, nawet poodkładałam juz po synku ciuszki na rozmiar 50.
 
reklama
Lile gratulacje!! 35 to i tak bardzo ładnie jak na ciaze blizniacza :)

Husann ja tez mialam wysokie cisnienie w 1szej ciazy, u mnie przez to musieli rozwiazac wczesniej.

Martka83 takie chyba sa "uroki" ciazy po ivf, ja tez sie szykuje na wczesniejszy porod, nawet poodkładałam juz po synku ciuszki na rozmiar 50.
Ja tez tak czuje ze bedzie szybciej. Chociaz juz tak bardzo sie nie martwie bo juz jest 37+2 tydz i to jest juz ciaza donoszona teraz najwazniejszy jest maly.
A ty w ktorym tyg mialas cc i jakie ciesnienie mialas ?
 
Do góry