reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziękuję, dobrze. Wizytę miałam rano, ale mąż od południa siedzi na IP, chyba skręcił kostkę i nie miałam czasu napisać.
Staś waży 1900g, nadal się nie odwrócił, ale rozwija się prawidłowo. Szyjka zaczęła mi się skracać, ale odpowiednio do tc. Lekarz pobrał mi dziś GBS i wyznaczył termin cc - 08 maja :) Kolejna wizyta -13 kwietnia.
Motylku to bedziemy rodzic w tym samym dniu...wstepnie cc tez mam na 8 maja...
 
Tymkowi kazdy pasuje, nie jest wybredny
emoji6.png


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Chcialabym zeby moja w tym tez była do Tymka podobna :-) :) chociaz na szczęście smoczek ma juz raczej tylko do zasypiania
 
Ja juz tez po wizycie. Z malym wszystko w porzadku wazy 3042 g. Tylko te moje cisnienie nadal wysokie dostalam dzis nowe leki i skierowanie do szpitala. Mam jutro dzwonic do profesorka jak po tych lekach cisnienie jak nie bedzie spadac to do szpitala mam jechac
 
reklama
Do góry