reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana co sie dzieje ???
Trzymam za was ✊✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny kiedyś już pisałam ale bez większego odzewu więc piszę raz jeszcze:)
Co powiecie na spotkanie ?
Zorganizujemy się jakoś przecież i poznamy nasze skarby w realu:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Byłoby super :)
Pytanie tylko gdzie i kiedy :) bo ja dopiero w lipcu się rozpakowuje ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez Cie pamietam i przede wszystkim gratuluje. U mnie poprzednio niestety ciąża obumarła ok 7/8 tyg, w październiku podeszłam do kolejnego crio i sie udało, teraz jestem w 21 tygodniu. U KM ostatnio byłam w 10 tc, pózniej sie przepisałam do innego lekarza, bo nie byłam zadowolona z prowadzenia ciazy. U mnie po pappa tez wyszło wysokie ryzyko tris, dlatego robiłam właśnie nifty. Pamiętaj ze pappa to tylko statystyka i czytałam naprawdę multum historii ze pappa fatalna a dziecko zdrowe, tylko niepotrzebny stres dla mamy.

Gratulacje należą się Tobie, 21tydzien - super i życzę wszystkiego dobrego!!! Ja dopiero skończyłam 12 tc i nawet nie mam odwagi żeby poprosić o przyjęcie do ciężaróweczek bo mam obawy czy aby nie za wcześnie. Co Ci nie odpowiadało w prowadzeniu ciazy u KM? Zmienilas lekarza w ramach Centrum czy poza? Jesteś znacznie młodsza ode mnie. Sądziłam że wyższe ryzyko pappy wiaze sie z wiekiem.
 
Gratulacje należą się Tobie, 21tydzien - super i życzę wszystkiego dobrego!!! Ja dopiero skończyłam 12 tc i nawet nie mam odwagi żeby poprosić o przyjęcie do ciężaróweczek bo mam obawy czy aby nie za wcześnie. Co Ci nie odpowiadało w prowadzeniu ciazy u KM? Zmienilas lekarza w ramach Centrum czy poza? Jesteś znacznie młodsza ode mnie. Sądziłam że wyższe ryzyko pappy wiaze sie z wiekiem.

Po skończonym 12 tc zmniejsza sie znacznie ryzyko poronienia, wiec bedzie dobrze!
Jeśli chodzi o KM to wizyty trwały po 10 min łącznie z usg, a ja po ciazy obumarłej sie okropnie denerwowałam czy sytuacja sie nie powtórzy, wiec chodziłam co tydzień na wizytę, na których sie w sumie dowiadywałam tylko ze płód żyje . Z leków tez specjalnie mi nic nie chciał zapisywać. Do tego mam tam strasznie daleko, wiec przepisałam sie na próbę do innego lekarza na ruczaj, pierwsza wizyta i trwała chyba z 40 min, lekarz zrobił dokładne usg po który wreszcie byłam spokojna. Dodatkowo ten lekarz pracuje w szpitalu w którym planuje rodzic.
U mnie wyszedł za niski wynik białka i niska beta co moze wskazywać wady genetyczne (wykluczone) lub na gestoze która miałam tez w 1 szej ciazy, w moim przypadku bez sensu było robić to badanie, ale to dopiero sama odkryłam po czasie.
 
Byłoby super :)
Pytanie tylko gdzie i kiedy :) bo ja dopiero w lipcu się rozpakowuje ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko jest kwestią dogadania więc propozycje mile widziane
Może na początek niech każda jeszcze raz napisze skąd jest ,będzie łatwiej coś ustalić:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 29 t5 d plamie krwawie zywa krwia na przemian ;(; t powod lozyska przedniego stwierdzonego w 22tc

Nieagatka rano nie bylo plamienia tylko zlew krwi znow ;(, a dwa dni spokoj kompletny! Za szybko Sue cieszylam
No Ale lezakuje tu co chwile ktg i jest ok150 ,cisnienie 127/75 jutro usg i bede wiedziec kiedy cc i czy zostane na stale tu [emoji33]
Tequila fajna sprawa o spotkaniu zrobcie potem foto koniecznie !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry