reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Beata ja czekałam 8 dni roboczych, takze tez dosc szybko, choc nie ukrywam, ze przy takich badaniach czas niesamowicie sie dłuży ;)
Jak do mnie zadzwonili,że wynik będzie o 9 rano dnia następnego, to myślałam że zejdę na zawał normalnie :)
Ale nie ukrywam,że zrobienie tego testu było dobra decyzja. Wiem,że wiele nieprzewidzianych rzeczy może się zdarzyć w ciąży ale naprawdę już później dużo spokojniej ja przeżywam :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak do mnie zadzwonili,że wynik będzie o 9 rano dnia następnego, to myślałam że zejdę na zawał normalnie :)
Ale nie ukrywam,że zrobienie tego testu było dobra decyzja. Wiem,że wiele nieprzewidzianych rzeczy może się zdarzyć w ciąży ale naprawdę już później dużo spokojniej ja przeżywam :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie, nie załuję zadnej złotowki wydanej na ten test, jak dostałam wynik to ogromny kamien z serca.
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
09.02.2017 Zojka - córeczka Mavi
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
upload_2017-2-22_22-9-28-gif.796471

23.02.2017 Kajka*89: synek Wojtuś

07.03.2107 Ma_rta: córeczka Ola

MARZEC
13: Jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę
20: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
24: Jaskolcia - II badania prenatalne
27: Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

KWIECIEŃ
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.3017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
Truskawka witaj. Pamiętam Cię z drugiego forum. Miałyśmy tego samego lekarza KM. Pamiętam że udało Ci się. Na jakim obecnie jesteś etapie?
Ja w środę mam badanie prenatalne u KM. Mam wyniki pappa i chyba nie sa optymistyczne. Obawiam się bardzo bo wiek mam zaawansowany.
Dziewczyny czy lekarz zalecal to specjalistyczne badanie? byly ku temu przeslanki czy to Wasza decyzja?
 
Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A co się dzieje, że jesteście w szpitalu? Trzymaj się! Najważniejsze, że z Nicolą wszystko ok. Masz już wyznaczony termin cc?
 
Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Peugotka trzymam kciuki żeby wszystko było ok u Was. Daj znać co lekarze powiedzą po usg.
 
Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Wasz dziewczyny.
Niech malutka jeszcze poczeka chwilkę :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atena wykresl mnie z 16/3 bo jestem w szpitalu I jutro mAm usg ...
Ktg ok cisnienie ok ,krew nue ze srodka wiec lekarz uspokoil jednak !!!.... jutro Sue dowiem Po usg czy musze JuZ byc tu do konca bo takie jezdzenie na ip nie jest ok I chyba chca abym JuZ tutaj zostala w szpitalu do konca ;((((, najwazniejsze ze Nicolusia ma Sue ok a jesli mAm spac tu no nic trudno ;( zycie ....
jutro dam znac to bedzue 35t5d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Znowu jakies plamienie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawka witaj. Pamiętam Cię z drugiego forum. Miałyśmy tego samego lekarza KM. Pamiętam że udało Ci się. Na jakim obecnie jesteś etapie?
Ja w środę mam badanie prenatalne u KM. Mam wyniki pappa i chyba nie sa optymistyczne. Obawiam się bardzo bo wiek mam zaawansowany.
Dziewczyny czy lekarz zalecal to specjalistyczne badanie? byly ku temu przeslanki czy to Wasza decyzja?

Tez Cie pamietam i przede wszystkim gratuluje. U mnie poprzednio niestety ciąża obumarła ok 7/8 tyg, w październiku podeszłam do kolejnego crio i sie udało, teraz jestem w 21 tygodniu. U KM ostatnio byłam w 10 tc, pózniej sie przepisałam do innego lekarza, bo nie byłam zadowolona z prowadzenia ciazy. U mnie po pappa tez wyszło wysokie ryzyko tris, dlatego robiłam właśnie nifty. Pamiętaj ze pappa to tylko statystyka i czytałam naprawdę multum historii ze pappa fatalna a dziecko zdrowe, tylko niepotrzebny stres dla mamy.
 
Do góry