reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny które jeszcze nie urodziły :) zostało mi trochę rzeczy z zakupów "szpitalnych" - może chce któraś z Was? Tylko za koszt wysyłki, bo szkoda wywalać. Z majtek jednorazowych zostały 4 szt, wielorazowych 1 szt.

8c1bf1f0dedfe8f51dc2fc7ed956481a.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje Kajka :).

Nie wiem czy ja nie bede pierwsza w kolejce, dzisiaj okazalo sie ze szyjka poszla, walczymy zeby wytrwac do 34tc [emoji21].


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę we wtorek do dentysty,dziurka mi się Mała zrobiła. To moja pierwsza wizyta odkąd jestem w ciąży i trochę boję się brać znieczulenie :(
Jak było u Was??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie biorę znieczulenia, nie boli mnie. W sumie teraz dentystka wymienia mi wypełnienia, które się zaczęły przecierać-uznałyśmy, że zrobimy to teraz, póki jeszcze mam czas, bo przy maluchu będzie ciężko.
Ale jeśli cokolwiek dzieje się z zębami w ciąży, to trzeba to zrobić- brak leczenia ma gorsze konsekwencje.

Mam problem z tą grupą :/ Zniknęła, pewnie usunięta przez administratora, bo była pusta ponad 7 miesięcy. Nie mogę założyć nowej- jest komunikat, że nie mam uprawnień. Napisałam do admina, dam znać, gdy coś się wyjaśni. Chyba, że któraś z Was spróbuje założyć grupę?
 
Ja nawet na zamknietej grupie nie dodam zdjecia bo mam tu jakis klopot odwieczny z dodawaniem - trudno.
Kajka wielkie gratulacje - identyko wagacm i pkt jak u nas :D
 
reklama
Ja idę we wtorek do dentysty,dziurka mi się Mała zrobiła. To moja pierwsza wizyta odkąd jestem w ciąży i trochę boję się brać znieczulenie :(
Jak było u Was??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na poczatku 6 m bylam i mialam leczenie kanalowe bez znieczulenia tylko trula mi zab. A tym bardziej jak jestes w ciazy to leczenie kanalowe mialam za darmo to jeszcze zaoszczedzilam 350 zl
 
Do góry