reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy u Was ginekolodzy i polozne tez klada taki nacisk na masaz krocza? Bo u mnie doslownie wszedzie o tym trabia i podkreslaja jaki jest wazny jesli chce sie rodzic naturalnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja polozna mowila zeby kupic pilke do fitness (jezeli chce) i siedziec szeroko i kolysac sie i naprawde ze mniej plecy bola i czuje jak mi sie na dole rozciaga. Przez pierwsze dni to nawet zakwasy byly
 
reklama
Kochana super ze z Kubusiem wszystko ok niech dalej pieknie rosnie w maminym brzusiu :)
A jesli chodzi o cc to skoro lekarz zaleca lepiej z tego skorzystac i dmuchac na zimne. Ooo ale ze az tak sie przejol i chce zebys rodzila pod jego opieka.
Kuruj sie kochana
Teraz Kuba jest najwazniejszy i jak trzeba to bedzie cc a tym bardziej on bedzie mi robil i mam do niego pelne zaufanie.

A wczoraj jak bylam na wizycie to byla telewizja tvn24 i byl z nim wywiad.
 
Moja polozna mowila zeby kupic pilke do fitness (jezeli chce) i siedziec szeroko i kolysac sie i naprawde ze mniej plecy bola i czuje jak mi sie na dole rozciaga. Przez pierwsze dni to nawet zakwasy byly

Jesli dokucza Ci kregoslup ledzwiowy to poloz sie na plecach na podlodze, ugnij nogi w kolanach i poloz piety na tej pilce i staraj sie ruszac pilka w kolko za pomoca tych stop na niech wlasnie. Super masuje kregoslup i go odciaza, a zero wysilku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@husann jesli czujesz sie zle i czujesz te goraczke to wez paracetamol i jak nie spadnie to wtedy lekarz, ale nie sadze, zeby to bylo cos wiecej niz przeziebienie.

@Peugeotka co dalo Ci do myslenia? Przeciez to najnornalniejsza w swiecie temp...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry