reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Straw, jak Tymek? Lepiej mu?
Husann, a Ty? Udało się zwalczyć choróbsko?

Co do temperatury, to ja kilka dni po transferze miałam ok. 37,6 i to był dla mnie jeden z pierwszych zwiastunów, że się udało :) I od tamtej pory cały czas mam mniej więcej taką temperaturę.

Mój ginekolog mówi, że jeśli do in vitro dochodzi chociaż jeden nietypowy czynnik w ciąży, to już jest za dużo i nie warto ryzykować, tylko robić cc. Powiedział mi to przy okazji rozmowy o wzroku, bo miałam problemy z ciśnieniem (co ciekawe - teraz po raz pierwszy wyniki mam idealne). Ostatnio też zasugerował, żeby pozwolić dziecku zdecydować, skoro ja się waham. A że mój syn cały czas jest ułożony pośladkowo, to chyba nie chce się rodzić sn :)
 
Straw, jak Tymek? Lepiej mu?
Husann, a Ty? Udało się zwalczyć choróbsko?

Co do temperatury, to ja kilka dni po transferze miałam ok. 37,6 i to był dla mnie jeden z pierwszych zwiastunów, że się udało :) I od tamtej pory cały czas mam mniej więcej taką temperaturę.

Mój ginekolog mówi, że jeśli do in vitro dochodzi chociaż jeden nietypowy czynnik w ciąży, to już jest za dużo i nie warto ryzykować, tylko robić cc. Powiedział mi to przy okazji rozmowy o wzroku, bo miałam problemy z ciśnieniem (co ciekawe - teraz po raz pierwszy wyniki mam idealne). Ostatnio też zasugerował, żeby pozwolić dziecku zdecydować, skoro ja się waham. A że mój syn cały czas jest ułożony pośladkowo, to chyba nie chce się rodzić sn :)
Oj noc byla ciekawa. Juz nie pamietam kiedy tak sie wypocilam. Przebieralam sie 3 razy duzo pilam wody i co 10 min do wc latalam. Ale dzis jest juz owiele lepiej nawet mozna piwiedziec ze super tylko gardlo boli. Ale juz wypilam herbatke z malinami miodem i cytryna.
Ja po pierwszym i drugim transferze tez przychorowalam.

Motylku wiec Stas wybral za ciebie i bedzie cc chyba ze jeszcze odwroci sie.
 
Ja osobiście też wolę poród naturalny.
Nie dałabym się pokroić na życzenie jak moje koleżanki które płacimy po 1000 zł .
Ja po usunięciu ciąży pozamacicznej laparoskopowo źle wspominam operacje , choc słyszałam że cc aż tak nie boli- nie wiem nie mam porownania.
Choć u mnie laparpskopia to tylko 3 diurki ale z jajowodu zaczęło sończyć sie dużo krwi do jamy otrzewneji ten dren który założyli zawiniety jak ślimak od jednej do drugiej strony, jak go wyjmował lekarz to miałam wrażenie że jakieś wnętrzności mi wyjmuje.
Może dlatego mam taki uraz.
 
Ja znów jak czytam o efektach po sn, nacięciach, pęknięciach, itp. to cieszę się że miałam cc. Strach był jak nie wiadomo co, ból przez pierwsze dni też, ale jakoś tak dobrze to w sumie zniosłam i szybko śmigałam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrzucam zaległą fotkę monitora na moim maluszku ;) jak dla mnie fajna sprawa i ochronę mam cały czas, a w dzień dzieciaki mam na parterze w koszach lub w wózku więc przydaje się :)
8383a05ce512127017cd28133282121a.jpg

0298c9fa8314951619ccd333288f4ba1.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buterfly, Kasia basia, nie mam pojecia czy przechodzi Tymkowi. Kaszle niby mniej, ale kaszel tez troche nas martwi bo jest co prawda juz nie taki szczekajacy, ale taki, ze slychac ze mu sie tam flegma odrywa i to fest. Zostaly nam do zrobienia jeszcze 4 inhalacje, mam nadzieje ze pomoga, bo lekarz ten leczy wlasnie inhalacjami i chyba pol miasta leczy u niego dzieci.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wrzucam zaległą fotkę monitora na moim maluszku ;) jak dla mnie fajna sprawa i ochronę mam cały czas, a w dzień dzieciaki mam na parterze w koszach lub w wózku więc przydaje się :)
8383a05ce512127017cd28133282121a.jpg

0298c9fa8314951619ccd333288f4ba1.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale fajny pepuszek!!![emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry