reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
u nas tez bardzo zle.... ale chyba wyjde. Przeciez chyba bym wcale nie wychodzila :(
Ja nie wychodzę jak są te alarmy może jutro będzie lepiej
Kupiłam też oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem do domu...nie chcecie widzieć tego syfu na filtrach:( a my to wydychamy i nasze maleńkie dzieciaczki też niestety:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wychodzę jak są te alarmy może jutro będzie lepiej
Kupiłam też oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem do domu...nie chcecie widzieć tego syfu na filtrach:( a my to wydychamy i nasze maleńkie dzieciaczki też niestety:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No wiem - tez sie waham. Tylko albo jest mocny wiatr i nie ma smogu ale tez wtedy nie wyjde, albo super pogoda i smog :(
 
Ja nie wychodzę jak są te alarmy może jutro będzie lepiej
Kupiłam też oczyszczacz powietrza z jonizatorem i nawilżaczem do domu...nie chcecie widzieć tego syfu na filtrach:( a my to wydychamy i nasze maleńkie dzieciaczki też niestety:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wyslij to cudo[emoji6] Drogie bylo?
U nas chyba znow chorobsko. Boje sie ze zaczyna sie zapalenie oskrzeli, Tymek strasznie duzo kaszle. W szpitalu obok na sali lezalo dziecko chore na zapalenie oskrzeli, a to chyba droga kropelkowa sie przenosi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
agatek ja wlasnie wczoraj zakupilam :)
Dziewczyny tak nie wtemacie raczej , ale chcialam was ustrzec !! Dolaczylam do jakiejs grupy na fb sprzedazy sukienek. No i pieknie sie nacielam, wyslalam w czwartek rano list zwykly pioryetet do Gdanska (bez potwierdzenia) dziewczyna chciala jak najtanszym kosztem, na poczcie mi powiedziano ze list bedzie na 90% na piatek. Ta laska ciagle do mnie wypisuje , ubliza mi wyzywa od idiotek, zlodziejek, oszustki, kur, dziwki itp... zada spowrotem kasy - jestem pewna ze sukienka doszla - nigdy nie mialam z tym problemu - poprostu chce miec kase i kiecke zarazem. Pisalam z dziewczynami (listopadowki) mowily ze na takich grupach trzeba uwazac i sprzedawac za pobraniem lub potiwrdzeniem. Oczywiscie straszy mnie tez policja itd, ogolem zdaje mi sie niezrownowazona w ty co wypisywala - zablokowalam ja, bo popsula mi humor doszczetnie. Raz pisze do mnie a "YTY" raz na "PANI" :D ale najgorsze bylo jak ruszyla moje dziecko !!! nhapisala ze za te oszukane pieniadze napewno kupuje dziecku pampersy - gdyby byla pod reka napewno bym jej niezle wpier... ;) musialam sie Wam wygadac - a po za tym ku przestrodze Wam ;)
Martini, olej gada, szkoda nerwow!

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry