reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to my mamy chrzestnych. A chrzciny robimy w święta. Teraz jesteśmy na etapie wyboru lokalu i zaproszeń :)
 
reklama
Używaliście już maty? Jest zainteresowanie malucha?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jest, lubi leżeć. Kładę ją jak jest wyspana i najedzona. Musi mieć dobry humor. Tylko na matę kładę jeszcze kocyk, bo jest cienka i strasznie twardo na samej podłodze. Włączam muzyczke i z pół godziny mam spokój.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie sliczne ciuszki

Wczoraj padlam od razu takie zmeczenie...

Husann tak siedzimy Po sniadanku ,ogladne jakis film;)

Wczoraj od razu Po szpitalu wizyta jednej kumpeli Z pracy bo oczywiscie caly zaklad wie o mnie musialam w srode dzwonic do szefowej ze koniec i napewno na mojej karcie napisane dniowek ze Ja koniec JuZ wiec przylrciala dala mi sliczny kocyk to ;) pochwale sie tez;)

Sprawdzalam cisnienie of poloznej mam ok wszystkie wizyty wyniki ponizej 130/80 tylko raz powyzej 90 wiec dlatego chyba wczoraj nic nie mowili o tym wyzszym 90 bo widzieli ze zazwyczaj mam ok cisnienie ,teraz 9/2 mam polozna to sprawdze ,nue mam w domu cisniomierza

Co do spania nie mialam problemow dopiero is tygonia przewrwcam due z moja poduszka czesciej Ale te 7,8 g spie w nocy ,mozliwe ze teraz zaczne gorzej spac ,poduszka dla ciezarnych pomaga mi ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
5fc4132cb9017e3092b40a639e7c6ffd.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atena kiedys pytalas o aplikacje,ja czesto uzywam "foto joiner " aplikscji na foto;) lub pip camera wpisz ,fajne zabawane te aplikacje

Co do spiworka tez nie kupuje ,termin polowe kwietnia (mam nadzieje!!;), wiec to chyva za cieplo na spiworek a w zime kupi sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest, lubi leżeć. Kładę ją jak jest wyspana i najedzona. Musi mieć dobry humor. Tylko na matę kładę jeszcze kocyk, bo jest cienka i strasznie twardo na samej podłodze. Włączam muzyczke i z pół godziny mam spokój.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nie jest zainteresowany. Zaczynam sie martwic ze cos nie tak z jego sluchem i rozwojem. Moj tylko wpatruje sie w otoczenie i potrafi sie zawiesic na jednym punkcie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz chzrestnych mamy gosci poproszeni w polowie, lokal zamowiony , do ksiedza mam isc jakies 2 tyg przed planowanym chrztem , a planujemy 2 kwietnia :) a wlasnie jak u Was ? :)tez mialam o to pytac :)
My planujemy w kwietniu albo maju. Chrzestnymi bedzie nasze rodzenstwo. Ale jeszcze nic nie zalatwialismy. My to wszystko zawsze na wariata robimy w ostatniej chwili[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry