reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja plamiłam d
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do forum. Jestem w 15dpt. Beta ładnie przyrasta, progesteron w normie. W niedzielę i wczoraj miałam bardzo niewielkie brązowe plamienia - jednorazowo na papierze toaletowym. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Lekarz kazał zwiększyć dawki luteiny. Czy któraś z was miała podobne objawy i ciąża rozwijała się prawidłowo?
Ja plamiłam prawie do końca 1 trymestru, barodzo się bałam, ale to były zawsze brunatne plamienia nie krew!!!!to podobno bardzo ważne.także duuuuuzo leż!!!!! Fakt ze jak odstawiłam zastrzyki z prolutexu to przeszło, ale to może taka tylko zbieżność.
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do forum. Jestem w 15dpt. Beta ładnie przyrasta, progesteron w normie. W niedzielę i wczoraj miałam bardzo niewielkie brązowe plamienia - jednorazowo na papierze toaletowym. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Lekarz kazał zwiększyć dawki luteiny. Czy któraś z was miała podobne objawy i ciąża rozwijała się prawidłowo?
Ja mialam plamienia a nawet krwawienia od za bardzo rozrzedzonej krwi przez fragmin. Wszystko db sie skonczylo dzidzia ma ponad miesiąc juz [emoji4] witaj na forum . Zostan z nami [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj ninusiu!!!super bardzo mnjecto cieszy widziec cie tutaj !!!
Ty chyva mialas 1 ivf i udane z trzydniowymi zarodkami?? Tak jak ja

U mnie bylo od dnia testu pozytywu ok ani plamien ani bolow Ale mozliwe ktos ci tu Z mamus pomoze..

Przeskoczyla mi cyfra usg z 2017 na 2027 tak wiec musialabym czekac na usg od poczatku grudnia di polowy lutego ,poszlam prywatnie raz koncem grudnia i bylo ok

Ale Ja tez mam pytanie bo tak przypomne ma historie z moim tsh przed ivf byl 3.1 musialam brac tabsy na znniejszenie i tak Po mscu bylo ivf w lipcu i wtedy moje tsh bylo 1.9 po czym nie bralam JuZ leku na thyroid Ale byly wyniki krwi tsh w ciazy podajze dwa msce temu i znow tsh byl 3.4 i znow musialam brac dawke zwiekszona levothyroxiny nie jak przed ivf 50 mg a 75 mg i tak bralam przez msc Po czym znow tsh pokazalo 1.9 ,znow przestac mi kazali I pinownie teraz mam badanie tsh wczoraj i mAm wynik tsh 1.49 a lekarz kazal jechac mi teraz wziasc recepte 100 mg levothyroxine ???!!! Dodam ze nue mam jego nr bo prowadzi mnie wiele lekarzy tu nie ma jednego konkretnego Ale w pn ide Sue zapytac dlaczego tak !!? Tak wiec znow od dzus musze brac lek na thyroid mimo ze tsh mam 1.49 .... czy wy tez macie historie z tsh ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak, 3dniowe zarodki. Nieplodnosc idiopatyczna. Moje pierwsze podejście. Trochę mnie uspokoiłyscie. Plamienie jest faktycznie takie brudne i byli tego bardzo mało. W poniedziałek idę na kolejną betę a w czw pierwsze usg.
 
Dziewczyny, znalazlam winowajce. Nie zgadniecie co uczulalo. Kawa inka na wodzie na 100%. Karmie dzis malego pokarmem ktory sciagnelam wczoraj i wszystko w normie. Jest caly czas zolto[emoji4] Kawa inka mi sie skonczyla i wczoraj nie pilam. Podejrzewam tez ze maly mial kolki od kawy inki bo ja po niej mialam wzdecia ale pilam na laktacje. Odstawilam mu wszystkie kropelki, dostaje tylko sab simplex ale caly czas zmniejszam ilosc, teraz daje 8 kropelek i brzuszek nie boli. Zobaczymy co bedzie dalej.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
To z ciebie detektyw [emoji4]
Najważniejsze ze winowajca poznany i ze kolki przechodzą

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam plamienia a nawet krwawienia od za bardzo rozrzedzonej krwi przez fragmin. Wszystko db sie skonczylo dzidzia ma ponad miesiąc juz [emoji4] witaj na forum . Zostan z nami [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :) biorę acard więc u mnie też krew rozrzedzona. Mam nadzieję, że zostanę z Wami dlugggieeee miesiące. Narazie taki świeżak jestem.
 
Cześć Dziewczyny! Nieśmiało dołączam się do forum. Jestem w 15dpt. Beta ładnie przyrasta, progesteron w normie. W niedzielę i wczoraj miałam bardzo niewielkie brązowe plamienia - jednorazowo na papierze toaletowym. Od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Lekarz kazał zwiększyć dawki luteiny. Czy któraś z was miała podobne objawy i ciąża rozwijała się prawidłowo?
Ja...brazowe plamienia...lezenie w szpitalu z krwawieniem...spadek progesteronu...obecnie 24tc...
 
Kasiu - na samym poczatku zupelnie nie potrzebujesz ochraniacza, bo dziecko nie jest mobilne :-) dopiero pozniej, zeby nie walilo lebkiem o szczebelki.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tsh...
Z tego co ja wiem i przeszlam w jednej ciazy i teraz kolejna - jak juz zaczynasz w ciazy leki na obnizenie to raczej powinnas przez cala ciaze je brac... Bo tsh najczesciej wraz ze wzrostem ciazy rosnie niestety. Dziwie sie ze cie nie pokierowali do endokrynologa...
Ja przed crio mialam okolo 4 zaczelam sama juz lykac eutyrox w dawce 38 (pol 75) jak dotarlam do endokrynologa to mialam juz tsh 1.9 i kazal od razu przeskoczyc na dawke 50 zeby wachan nie bylo tsh. Po 50 spadlo mi do ponizej 1 i teraz czekam dzis na swiezy wynik... Endokrynolog ogolbie zlecil mi tsh, ft4 i antyTPO w listopadzie wszystkie wyniki byly w normie teraz mam wizyte 4 lutego i juz samo tsh i ft4...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tsh...
Z tego co ja wiem i przeszlam w jednej ciazy i teraz kolejna - jak juz zaczynasz w ciazy leki na obnizenie to raczej powinnas przez cala ciaze je brac... Bo tsh najczesciej wraz ze wzrostem ciazy rosnie niestety. Dziwie sie ze cie nie pokierowali do endokrynologa...
Ja przed crio mialam okolo 4 zaczelam sama juz lykac eutyrox w dawce 38 (pol 75) jak dotarlam do endokrynologa to mialam juz tsh 1.9 i kazal od razu przeskoczyc na dawke 50 zeby wachan nie bylo tsh. Po 50 spadlo mi do ponizej 1 i teraz czekam dzis na swiezy wynik... Endokrynolog ogolbie zlecil mi tsh, ft4 i antyTPO w listopadzie wszystkie wyniki byly w normie teraz mam wizyte 4 lutego i juz samo tsh i ft4...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzis wyniki tsh 1.14 i ft4 15.1 wiec chyba nadal zostane przy dawce leku 50;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej mamuśki. My w szpitalu. Wyszło mi.podwyższone CRP i dostałam antybiotyk. O 18 pierwsza dawka sterydow. Dostaję jeszcze magnez.
 
Do góry