reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny nie poznaję własnego dziecka. Kupiłam dzisiaj inny smoczek z taką "sutkowa" końcówka i mam w domu anioła [emoji3] zasypiala z nim jak sie obudzila przy zmienianiu pieluchy zaczął się standardowy wrzask , dalam smoczka i cisza[emoji3] nie chciala oddac jak przyszlo do karmienia [emoji3] jestem chyba uratowana moze juz nie bedzie po kilka godzin przy piersi[emoji106]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie poznaję własnego dziecka. Kupiłam dzisiaj inny smoczek z taką "sutkowa" końcówka i mam w domu anioła [emoji3] zasypiala z nim jak sie obudzila przy zmienianiu pieluchy zaczął się standardowy wrzask , dalam smoczka i cisza[emoji3] nie chciala oddac jak przyszlo do karmienia [emoji3] jestem chyba uratowana moze juz nie bedzie po kilka godzin przy piersi[emoji106]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka firma i model?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaka firma i model?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w aptekach tylko canpol babies . zaplacilam chyba 6.50 [emoji3]
1484932650-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie poznaję własnego dziecka. Kupiłam dzisiaj inny smoczek z taką "sutkowa" końcówka i mam w domu anioła [emoji3] zasypiala z nim jak sie obudzila przy zmienianiu pieluchy zaczął się standardowy wrzask , dalam smoczka i cisza[emoji3] nie chciala oddac jak przyszlo do karmienia [emoji3] jestem chyba uratowana moze juz nie bedzie po kilka godzin przy piersi[emoji106]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Wrzuc fote, moze tez kupie bo moj dzis chce jesc co 2 godziny. Przetrzymuje do 2,5-3 i jak dorwie butle to je jakby tydzien nie jadl. Masakra, jakby ktos z boku spojrzal to by powiedzial ze glodze dziecko.
Tak je swoje piastki jak mu nie chce dac butli i wrzeszczy. I tak ciagnie te piastki jakby to byl cyc.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis wyniki tsh 1.14 i ft4 15.1 wiec chyba nadal zostane przy dawce leku 50;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ta historia sie ciagnie od przed ivf w czerwcu kiedy to bylo 3.1 ,teraz tsh 1.49, ft4 10.7 i dawka 100 oni chyva chca tsh do ponizej 1 zejsc ,w pn zapytam
Ale my Sue mamy ok caly czas silne,mala kopie coraz czesciej i mocniej
Dzieki za odp Ema;)

Ninius Tak tak pamietam my takie same nieplodnosc idiopatyczna.i na szczescie nam Sue udalo za 1 razem , i tak samo 3 dniowe podane ,oby takich wiele bylo jak my na innej stronie!!..
Super usg JuZ niedlugo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrzuc fote, moze tez kupie bo moj dzis chce jesc co 2 godziny. Przetrzymuje do 2,5-3 i jak dorwie butle to je jakby tydzien nie jadl. Masakra, jakby ktos z boku spojrzal to by powiedzial ze glodze dziecko.
Tak je swoje piastki jak mu nie chce dac butli i wrzeszczy. I tak ciagnie te piastki jakby to byl cyc.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
1484936715-aaaaaa.jpeg

Mala go pokochała [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze czuje sie na silach chociaz juz jest mi ciezej i dzis zauwazylam ze mam wieksze stopy i odciskaja mi sie skarpetki bo jakos kapcie ciasne sie zrobily. Ale tez nie ma co porownywac ty nosisz 2 a ja 1. Mi od paru dni drentwieja nogi i mam od czasu do czasu bole krzyzowe. Kochana ale damy rade bo jak nie my to kto
Ja dopiero zabrałam się za pranie i prasowanie a jeszcze przeprowadzka przede mna za tydzień :( Mi tez puchną nogi i dłonie wieczorami i rano :( Kręgosłup tez coraz bardziej daej o sobie znać a gdzie tu jeszcze do końca?
 
To my mamy taki ksztalt z aventu. Maly tez go najlepiej lubi i po karmieniu zawsze musi go dostac na deser bo inaczej wrzeszczy[emoji1]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie dzisiaj mialam zamawiać taki z aventu i jakis z lovi ale rzucily mi sie w oko w aptece i wzielam na próbę. Spełniam tym marzenie swojego dziecka ma cycusia na wyłączność [emoji6] wreszcie bylo normalne karmienie , po 20 min na pierś i koniec a normalnie leżałabym teraz az do kapieli o 20:30

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My juz po wizycie. A wiec Kubus odwrocil sie i jest juz ulozony glowka w dol co dalo sie juz odczuc. Wazy 1234 g nie dal sobie zrobic zdjecia bo buzke zakryl raczkami. Szyjka jeszcze dluga zamknieta 3.44 cm. Tylko zaczelo mi cisnienie skakac dzis mialam 157/97 i mam codziennie mierzyc. I moja waga tez poszla w gore 29 tc i +11 kg.
 
Do góry