reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja od początku nalewalam małemu wodę z kranu. Nie ma co przyzwyczajać do innej bo zrobisz dziecku krzywdę bo pozniej na wszystko uczulona będzie:)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
I tak trz zrobilismy wczoraj. Zapytałam jeszcze koleżanki z dziećmi i tez mówiła ze w zwykłej: ) malutka nawet nie plakala :)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuje [emoji3]wizyte mam dopiero o 20. Dziś dokładnie 30 tydzień i powiem wam że z dnia nadzien mam coraz mniej sił i chęci do czego kolwiek. Pranie juz tydzień w pokoju u małego czeka na prasowanie[emoji53][emoji53] a tak wogole to jeszczce z łóżka nie wstalam..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my niestety z małym chodzimy na rehabilitację. Bo skubany siadać chce i najchętniej stać a nie obraca się na boki jak leży. Rehabilitant mi powiedział że to taki typ dziecka ze może ominąć pewne etapy ale będzie chodził szybciej niż inne dzieci. Tak czy inaczej musimy go troszkę stopowac bo za szybko się rozwija [emoji14]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje [emoji3]wizyte mam dopiero o 20. Dziś dokładnie 30 tydzień i powiem wam że z dnia nadzien mam coraz mniej sił i chęci do czego kolwiek. Pranie juz tydzień w pokoju u małego czeka na prasowanie[emoji53][emoji53] a tak wogole to jeszczce z łóżka nie wstalam..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tez sie tak strasznie nic dzis nie chce, a zaplanowalam, ze zrobie juz pierogi na wigilie i zamroze, zeby potem nie robic wszytskiego na raz... I kurna nie wiem jak sie do tego zmobilizowac ehhh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje [emoji3]wizyte mam dopiero o 20. Dziś dokładnie 30 tydzień i powiem wam że z dnia nadzien mam coraz mniej sił i chęci do czego kolwiek. Pranie juz tydzień w pokoju u małego czeka na prasowanie[emoji53][emoji53] a tak wogole to jeszczce z łóżka nie wstalam..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kajka powodzenia dziś :) pocieszę Cię, że ja już też kompletnie bez sił, w nocy spać nie mogę, w dzień odwrotnie, wszystko mnie boli i nawet prezentów na święta nie chce mi się robić..
A prasowanie czeka mi już 3 tygodnie :D byle do lutego :p
 
reklama
Do góry