reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczyny u nas tez zima aż się wstawać nie chce. To była jedna z gorszych niedzieli w sumie to wieczór i noc. Mały tak upodobał sobie zebra i żołądek ze pół nocy wymiotowalam . Dziś odczuwam ból i pieczenie tam w środku. ... chyba to już koniec cudnego 2go trymestru zaczyna być obolala coraz bardziej i częściej. A mleczko na zgade to pje litrami. ..[emoji52][emoji52] ale wytrzyma dla mojego synka [emoji9]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ja tak z wymiotami zaczęłam 3 trymestr. Wiec wiem co czujesz. Chociaż mój mnie po zebrach nie kopal. Zaś gdzieś tak kilka razy naciskał że pod łopatka uciskalo i wtedy właśnie wymiotowalam.
A co do mleczka to zależy od dnia. Często w nocy wstaje po nie bo mnie budzi zgaga. No ale jeszcze trochę i będzie po niej :p
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :-)
U nas dziś ósmy dzień pobytu w szpitalu :-/ jesteśmy wykąpani, po pierwszym śniadanku ;-) i czekamy na obchód
Dziś badania i decyzja co dalej, wszystko zależy od mojej szyjki ;-) jeśli jest bez zmian idę do domu, jeśli się skraca i jest miękka zobaczymy :-/
Miłego, zimowego dnia :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo ja 10 dni w szpitalu za 8 dni cc a jeszcze pewnie po cc z 3-4 dni zostane. właśnie słucham jak się drze dziewczyna z porodowki niżej. . ehhh... czekam na obchod ale i tak nic nowego się nie dowiem chyba że sprawdza dzisiaj przeplywy. miłego dnia!
 
Pisanka - ja tam krzyklam ze 3 razy przy koncowych skurczach , ale mysle ze mnie nikt nie slyszal :p
Tak pomyslalam ze ja to jako chyba druga osoba tylko na tym forum rodzilam sn :p
 
reklama
My po obchodzie
Zostaje w szpitalu dalej bo skurcze cały czas są, mniejsze lub większe bo w zależności czy na lekach czy bez ale są
Badania jutro bo dziś ordynatora nie ma :-( nie dojechał wrrr

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry