reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja was dziewczynki szpitalne opuszczam, ide do domu :):) wody super, skurczy nie ma, na dole sytuacja tez ok, mała waży 3100. Mam tydzień na ogarnięcie wszystkiego w domu i wracam:) ale jaja my za chwilę będziemy mamami, a dopiero robiliśmy betę
Super że wszystko dobrze i że będziesz miała możliwość przyszykowania sobie wszystkiego, malutka już całkiem duża :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja was dziewczynki szpitalne opuszczam, ide do domu :):) wody super, skurczy nie ma, na dole sytuacja tez ok, mała waży 3100. Mam tydzień na ogarnięcie wszystkiego w domu i wracam:) ale jaja my za chwilę będziemy mamami, a dopiero robiliśmy betę

Super. Zazdroszcze, ze juz prawie jstescie razem. Cudny prezent mikolajkowy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry