reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jestem pp usg. badal mnie dziwny lekarz. tylko przepływy. stwierdził że jak są glowkowo to czemu nie sn....mówię b9 niska waga..ma on rzeczywiście hipotrofia...i już się przestraszyłam :( poczytałam trochę i niby nic strasznego ale jednak :( oby chociaż 2 kg miały przy porodzie...
 
Kobiety a mozecie wytlumscxyc bo nue kapuje I nigdy nie plakalam jak wode z sola plukac gardlo??narazie zjadlam czosnek,wypilam sok pomaranxzowy podgrzany z cytryna I miodem ...triche lepi Ale chcialabym aby przeszlo bo jutro znow ciezki dlugo dzien I niewiem czy JuZ mowic ze nie bedzue mnie czy pic wode z sola i przejdzie.......czy potrzebny cos z apteki na gardlo dla ciezarnych.....
Dzieki za pomoc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze byc tez woda z woda utleniona. Robisz roztwor, bierzesz lyka do buzi, glowa do gory i wydychasz powietrze gardlem. Tak, zeby gulgotalo. Wypluwasz, voila.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Lile ma racje, to naprawde pomaga. Cale zycie to stosuje i lepsze niz jakiekolwiek tabletki.
Mozesz tez pomiedzac miod, czosnek i cutryne i to wypic - smaczne nie jest, ale tez pomaga.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś zaczynam 17tc i z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy :)

Pisanka, kuzynka urodziła córeczkę z hipotrofią- miała coś koło 2300. Byla po prostu malutka,ale poza tym wszystko było ok. Nie martw się, wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry