reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny mam pytanie czy któras zmieniła lekarza w trakcie ciąży. ?? Nie jestem zadowolona z wizyt u gin z kliniki porostu ciągnie z nas kasę a w zamian nic nie daje . Ogólnie juz od dłuższego czasu nie jestem w stanie się z nim dogadac . Wizyty w klinice po 5 min.[emoji52][emoji52]...czy pasuje tak zmienić lekarza w trakcie ciąży? ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Też zmienialam w 22 tc ☺
 
reklama
Dziewczyny, orientujecie się czy w ciąży mogę używać alantanu? Na pewno można nim smarować noworodki,to może w ciąży też jest bezpieczny? Na początku roku dostałam uczulenia od detergentów między palcem serdecznym a środkowym, wtedy miałam stosować właśnie alantan. Dziś zauważyłam, że znów mam tę wysypkę :-\ Pewnie po piątkowym sprzątaniu :-\
 
I chyba tak zrobię wyobraźcie sobie ze tylko dlatego ze jestem w ciąży podniósł o 1/3 koszt wizyty nigdzie w cenniku kliniki nie ma takiej inf. Nic nie chce iść mi na rękę w październiku byłam u niego 3 razy a to tylko dlatego ze coś tam nie zobaczył ,ze II PRENATALNE osobno 280 zł. I nawet nie zrobił usg 3d. Chodź było w tej cenie(kiedy zapytam o zdjęcie dziecka w 3d to powiedzil ze i tak było nie wyraźne ale kasę to wziął jak za 3d. ). po czym powiedzil ze dokończy badania dziecka na normalnej wizycie. .. na normalnej wizycie synek wyszedł mu po obliczeniach mniejszy o 3 tyg. Chodź 4 dni wcześniej na prenatalnych wszystko super wiek ciąży idealny. ... juz mu porostu nie ufam [emoji35] . Mam nadzieje ze ten nowy lekarz będzie mi wypisywać l4 no ale podejrzewam ze będzie ok..

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki:)
Pozdrawiamy wszyskie z...łóżka :( w piątek pisałam że obudziłam się z katarem, niestety czosnek i imbir nie pomógł,noc przepłakana bo oddychać nie umiałam, wszystko mnie bolało, nawet ucho :ow sobotę przyszedł lekarz i na szczęście osłuchowo ok ale za to mam ostre zapalenie gardła :( okropny katar, ból gardła, kaszel,ogólne rozbicie no i antybiotyk :( mam nadzieję że u Alana chociaż wszystko jest dobrze, że moja choroba nie wpłynie na niego.
Kurcze tak się starałam dbać o nas a i tak skończyło się chorobą :(
Miłego dnia dla wszystkich.
 
Ponieważ ja jestem chyba najbardziej oszczędna osobą na forum:) od dłuższego czasu śledziłam wózki na olx no i wczoraj się trafił, dziś już stoi u teściów:) jestem mega happy, bardzo mi się podoba, ma też Db opinie. Kupiony za całe... 450 zł:) stwierdziliśmy, ze wózek będziemy zostawiać w bloku na półpiętrze, niestety nie ma żadnej wózkowni, piwnica nie wchodzi w grę, a mieszkanie ma 34 m wiec raczej tez nie bede miała gdzie nim jeździć wiec jeśli ktoś nam go ukradnie to nie będzie tak bardzo szkoda.
Królowa okazji ;):D
 
Dziewczyny, orientujecie się czy w ciąży mogę używać alantanu? Na pewno można nim smarować noworodki,to może w ciąży też jest bezpieczny? Na początku roku dostałam uczulenia od detergentów między palcem serdecznym a środkowym, wtedy miałam stosować właśnie alantan. Dziś zauważyłam, że znów mam tę wysypkę :-\ Pewnie po piątkowym sprzątaniu :-\
Myślę że tak, nie ma przeciwskazań do stosowania w ciąży ale ja bym skonsultowała to z lekarzem, tak na wszelki wypadek chociaż smsa z zapytaniem napisz :)
 
I chyba tak zrobię wyobraźcie sobie ze tylko dlatego ze jestem w ciąży podniósł o 1/3 koszt wizyty nigdzie w cenniku kliniki nie ma takiej inf. Nic nie chce iść mi na rękę w październiku byłam u niego 3 razy a to tylko dlatego ze coś tam nie zobaczył ,ze II PRENATALNE osobno 280 zł. I nawet nie zrobił usg 3d. Chodź było w tej cenie(kiedy zapytam o zdjęcie dziecka w 3d to powiedzil ze i tak było nie wyraźne ale kasę to wziął jak za 3d. ). po czym powiedzil ze dokończy badania dziecka na normalnej wizycie. .. na normalnej wizycie synek wyszedł mu po obliczeniach mniejszy o 3 tyg. Chodź 4 dni wcześniej na prenatalnych wszystko super wiek ciąży idealny. ... juz mu porostu nie ufam [emoji35] . Mam nadzieje ze ten nowy lekarz będzie mi wypisywać l4 no ale podejrzewam ze będzie ok..

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Zaufanie do lekarza to podstawa w ciąży! Musi zadbać o ciebie ale przede wszystkim o dziecko! może mieć brzydki gabinet ale musisz mu ufać!uciekaj od niego szybko, znajdź lekarza który zadba o was i poświęci tyle czasu na wizytę ile potrzebujesz
 
reklama
Hey Dziewczyny, troszkę mnie nie było, a to dlatego że od 14.10 na świecie jest moja Córka
Troszkę się jej pospieszyło ale jest zdrowa, piękna, grzeczna....cudowna.

I na imię ma.. [emoji8] gratulacje [emoji173]️[emoji173]️ wybaczamy wszystko - najważniejsze że mała już jest z Wami. Cudna wiadomość!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry