reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wstawie Wam fotke, zebyscie oko nacieszyly[emoji12]
1476118335155.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476118335155.jpg
    1476118335155.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 406
reklama
Powiem Wam, że mój Mały do tej pory był spokojny. Brak kopniakow ruszania się. Ale teraz już daje o sobie znać :)
Trochę się bałam ze nie daje znaku dziś. A rano zawsze mbie budził jak jyz była pora śniadania :) chyba teraz bd się ukaktywnual w nocy :) nocny marek będzie jak tatuś :p
 
Cześć dziewczyny :) Mam pytanie, czy któraś z Was miała plamienia kilka godzin po transferze i dnia następnego ( czyli 1dpt ) ? Ja tak miałam, trochę się wystraszyłam, ale na innym wątku dziewczyny już mnie trochę uspokoiły, że może uszkodzili mi jakieś naczynko czy coś takiego.
 
Cześć dziewczyny :) Mam pytanie, czy któraś z Was miała plamienia kilka godzin po transferze i dnia następnego ( czyli 1dpt ) ? Ja tak miałam, trochę się wystraszyłam, ale na innym wątku dziewczyny już mnie trochę uspokoiły, że może uszkodzili mi jakieś naczynko czy coś takiego.
Lekarz mnie uprzedzał, że mogę plamić dzień lub dwa po transferze i żeby się nie martwić, ale nie było plamień.
 
reklama
Do góry