reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja najpierw zagadalam ze chce rodzic w tym szpitalu... a on do mnie od razu czy cc czy sn a ja ze zacznijmy od tego ze chce na NFZ a on tak na mnie zerknal i ahhhha to bedziemy gadac po 30tyg i skieruje mnie do ordynatora na kwalifikacje jakas... super a jak bym utwierdzala ze chce na prywat pewnie juz by bylo nagrane :D
Ja chodze prywatnie do gina.
Moj gin jest czlowiekiem i jak spytalam czy zrobi mi cesarke nie bylo problemu. Oczywiscie bedzie na NFZ.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja najpierw zagadalam ze chce rodzic w tym szpitalu... a on do mnie od razu czy cc czy sn a ja ze zacznijmy od tego ze chce na NFZ a on tak na mnie zerknal i ahhhha to bedziemy gadac po 30tyg i skieruje mnie do ordynatora na kwalifikacje jakas... super a jak bym utwierdzala ze chce na prywat pewnie juz by bylo nagrane :D
Hehe, pewnie tak :p
 
A z ciekawostek, to na wizycie we wtorek lekarz nie pamietal ze ostatnio rozmawialam z nim o cesarce i powiedzial zebysmy sie juz zastanowili jak chcemy rodzic. No ja na to ze chciala bym cesarke[emoji6]
Podobno poronienia i in vitro sa wskazaniami do cesarki.
Ja dla pewnosci sobie jeszcze zalatwie od okulisty papierek, jakby czasem mojego lekarza nie bylo, bo wiadomo ze wszystko moze sie zdarzyc.
A ten papierek od okulisty to zalatwia sie przed samym porodem, czy kilka miesiecy przed?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak poznac ze brzuch twardnieje???
Jest wtedy twardy jak kamien? Czy twardy jak co? I w ktorym miejscu on twardnieje?
Ja czasem tez mam twardy, ale nie wiem czy to norma. Jak to odroznic?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
J tez chodze prywatnie, w zasadzie z niczego nie korzystam na NFZ ,ale za porod tyle tys juz bym nie chciala placic, samo zajscie kosztowalo sporo. Mysle ze jesli Ci zacznie twardniec brzuch to bedziesz wiedziala ze to to. Ja nie wiedzialam co to jest stawianie sie brzucha i poczulam kilka razy i od razu wiedzialam ze to to :)
 
A z ciekawostek, to na wizycie we wtorek lekarz nie pamietal ze ostatnio rozmawialam z nim o cesarce i powiedzial zebysmy sie juz zastanowili jak chcemy rodzic. No ja na to ze chciala bym cesarke[emoji6]
Podobno poronienia i in vitro sa wskazaniami do cesarki.
Ja dla pewnosci sobie jeszcze zalatwie od okulisty papierek, jakby czasem mojego lekarza nie bylo, bo wiadomo ze wszystko moze sie zdarzyc.
A ten papierek od okulisty to zalatwia sie przed samym porodem, czy kilka miesiecy przed?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja musze sie go zapytac o te wskaznaia co do porodu po in vitro dlatego ze nie jestem do konca pewna czy na setke tak jest skoro od razu zapytal czy chce cc czy sn czyli wybor byl , a nie tylo okreslenie w jednym kierunku no nic...pozyjemy zobaczymy.
 
Jak poznac ze brzuch twardnieje???
Jest wtedy twardy jak kamien? Czy twardy jak co? I w ktorym miejscu on twardnieje?
Ja czasem tez mam twardy, ale nie wiem czy to norma. Jak to odroznic?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi stwardniał na dole. Jeżeli czujesz to tylko przy dotyku ręką to nie to. Jak to będzie typowe twardnienie to na pewno odroznisz

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć ciężarówki!
Miło czytać ze u was wszystko dobrze i rośniecie
Co do porodów to przemyslcie cc na żądanie jeśli jest tylko dlatego że się boicie sn i nie ma faktycznych przeciwwskazań.
In vitro nie jest wskazaniem do cc ani poronienia, wady wzroku tez juz nie wszystkie. Czasem na prawdę lepiej urodzić naturalnie. Wiadomo boli bardziej ale jest to najbardziej korzystny poród dla dziecka i najbardziej naturalny. Dziecko przechodząc przez kanał rodny podejmuje wysilek ktory stymuluje jego zmysly a do tego zbiera do ust jak najwięcej dobrych bakterii, które działają jak naturalna szczepionka i chronią dziecko przed chorobami i wpływają na rozwój układu pokarmowego i immunologicznego.
Nie mówiąc o innych korzyściach dla kobiety typu dochodzenie do siebie czy wpływ na kolejne porody.
Oczywiście jeśli są wskazania do cc to co innego ale jeśli to tylko uzasadnione strachem to nie warto bo cc tez jest objęte ryzykiem

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry