reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi stwardniał na dole. Jeżeli czujesz to tylko przy dotyku ręką to nie to. Jak to będzie typowe twardnienie to na pewno odroznisz

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli jak twardnieje tylko w dotyku to nie to ? Tak ze poczułam to może dzisiaj ze dwa razy a twardy mam często. Na boku mniej. Ja dzisiaj może pojadę do mojego gina. Zobaczę czy mnie orzyjmie. A te dwa razy co czułam to tak jakby bobas mi się ropychal ale macica była twardsza
 
Cześć ciężarówki!
Miło czytać ze u was wszystko dobrze i rośniecie
Co do porodów to przemyslcie cc na żądanie jeśli jest tylko dlatego że się boicie sn i nie ma faktycznych przeciwwskazań.
In vitro nie jest wskazaniem do cc ani poronienia, wady wzroku tez juz nie wszystkie. Czasem na prawdę lepiej urodzić naturalnie. Wiadomo boli bardziej ale jest to najbardziej korzystny poród dla dziecka i najbardziej naturalny. Dziecko przechodząc przez kanał rodny podejmuje wysilek ktory stymuluje jego zmysly a do tego zbiera do ust jak najwięcej dobrych bakterii, które działają jak naturalna szczepionka i chronią dziecko przed chorobami i wpływają na rozwój układu pokarmowego i immunologicznego.
Nie mówiąc o innych korzyściach dla kobiety typu dochodzenie do siebie czy wpływ na kolejne porody.
Oczywiście jeśli są wskazania do cc to co innego ale jeśli to tylko uzasadnione strachem to nie warto bo cc tez jest objęte ryzykiem

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Aniolkowa mama, dla mnie wiekszym ryzykiem jest porod sn.
Nikt mnie nie przekona do porodu sn[emoji6]
Wiekszosc zon lekarzy rodzi przez cc.
Kiedys sluchalam dyskusji na temat porodow. Jeden bardzo znany gin sie wypowiedzial, ze on by nigdy swojej zonie nie pozwolil rodzic sn.
Pelno jest przypadkow jak dzieci musza wyciagac kleszczami, ale o tym sie nie mowi. Z cc dziecko wyciagna jak z pudeleczka i wiem ze mu nic nie bedzie.
Nie chce zeby na finiszu cos stalo sie mojemu dziecku, a tak moze byc przy sn.
A to ze potem bede dluzej dochodzic do siebie nie ma znaczenia.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Teraz to i ja zgłupiałam. W sumie od jakichś dwóch, trzech dni czuje jakby sie dziecko rozpychało i taki ucisk w dole brzucha, dzisiaj bardziej po prawej stronie i teraz się zastanawiam czy to czasem nie jest to twardnienie, stawianie sie macicy...
 
reklama
Chyba każdy się nad tym twardnieniem się zastanawia. Ja myslę, że maluch po prostu sie rozpycha i w tym miejscu co się znajduje jest twarde miejsce. Ja dziś cały czas obserwuję brzuch i faktycznie maluch się rozpycha. Ogólnie mam brzuch miękki
 
Do góry