reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Wysrarczy że lekarz wpisze na skierowaniu że ma być cc i będzie :p in vitro jest wskazaniem do cc
Yhm... no to musze sie grubo zastanowic w razie "W" :D 30stego na wizycie moze juz cos nie cos sie zagada o porodzie... to bedzie 29 tydz. Z jednej strony chce byc twarda i urodzic sn i szybciej do siebie dojsc. Z drugiej strony mniejsza trauma i dziecko bezpieczniejsze...
 
Yhm... no to musze sie grubo zastanowic w razie "W" :D 30stego na wizycie moze juz cos nie cos sie zagada o porodzie... to bedzie 29 tydz. Z jednej strony chce byc twarda i urodzic sn i szybciej do siebie dojsc. Z drugiej strony mniejsza trauma i dziecko bezpieczniejsze...
A twój lekarz pracuje w jakimś szpitalu?
 
O kurcze... myslalam ze jak co lekarze nie wybieraja takich szalonych dat jak np wigilia ? :D
Jak sie rodzi na NFZ to chyba nie mozna sobie tak zarzadzac jaki porod sie chce ?
Ja na NFZ w szpitalu w ktorym pracuje moj lekarz.
Dla mnie nie ma znaczenia czy to swieta, czy nie.
Ja rozmawialam z lekarzem i pytalam o cesarke bo chce zeby mi zrobil on osobiscie. Powiedzial ze najlepiej bedzie w swieta, a czemu to nie wnikalam w to.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wyglada to tak ze chodze do prywatnej kliniki...on tam przyjmuje a pietro wyzej jest porodowka m.in. . Mozna rodzic i na NFZ i prywat, ale prawde mowiac nie wiem cy on tam uczeszcza, bo wydaje mi sie ze nie...
Yhy,dowiedz się po prostu czy pracuje na jakiejś porodowce wtedy nie będzie problemu, ja chodzę prywatnie do kliniki w której miałam transfer ale moja dr pracuje też w szpitalu na NFZ i dlatego nie ma problemu z cc, ja już dawno się z nią umówiłam na cc, tylko zapytała jak chce rodzić, zostaje tylko ustalenie terminu jak już będzie tak daleko
 
Yhy,dowiedz się po prostu czy pracuje na jakiejś porodowce wtedy nie będzie problemu, ja chodzę prywatnie do kliniki w której miałam transfer ale moja dr pracuje też w szpitalu na NFZ i dlatego nie ma problemu z cc, ja już dawno się z nią umówiłam na cc, tylko zapytała jak chce rodzić, zostaje tylko ustalenie terminu jak już będzie tak daleko
Ja najpierw zagadalam ze chce rodzic w tym szpitalu... a on do mnie od razu czy cc czy sn a ja ze zacznijmy od tego ze chce na NFZ a on tak na mnie zerknal i ahhhha to bedziemy gadac po 30tyg i skieruje mnie do ordynatora na kwalifikacje jakas... super a jak bym utwierdzala ze chce na prywat pewnie juz by bylo nagrane :D
 
reklama
Do góry