reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martka to już różowe możesz ciuszki kupować :D
A mój malec tak się przemieszcza co chwila w innym miejscu :) przed chwila był z lewej strony wyczuwalny a teraz już po prawej stronie :)
 
Martka gratuluje corci! :-) i podzielam Twoje zdanie co do porodu sn. To prawda, wszystko moze sie zadziadziac, a chyba najgorsze jest niedotlenienie... cc jest dla dzidziusia bezpieczniejsze. To my dłużej dochodzimy do siebie, ale czego nie robi sie dla bezpieczenstwa naszych skarbow
 
Powiem Wam że też nad cc się zastanawiam. I tak jak Martka pisze tyle starań, tyle transferów. Tez nie wybaczylabym sobie jeśli coś poszło by nie tak.
 
Martka to już różowe możesz ciuszki kupować :D
A mój malec tak się przemieszcza co chwila w innym miejscu :) przed chwila był z lewej strony wyczuwalny a teraz już po prawej stronie :)
A wczoraj jeszcze wzielam dla siebie niebieskiego pajaca a dla koleżanki kupiłam różowego :)
Dziewczyna w pracy mówiła zebym moze sobie zostawila tego różowego, na co ja ze po co, przeciez bedzie chłopak:)
 
reklama
Do góry