reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, to co z tymi gorami? Bo zamiast morza chcielismy zmienic na gory.
Mozna w ciazy jechac??? Bo chodzi o ta roznice cisnien i gdzies dziewczyny pisaly, ze sie nie jezdzi w gory.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbelko mi sie wydaje ze mozna, przeciez nie bedziesz zdobywala szczytow, tylko tak pospacerujesz po polanach, nawdychasz sie swiezego powietrza, odpoczniesz :-)

Pisanko mi sie przypomnialo jak ja mialam taki problem to mi lekarz dal syrop Lactulosum. Kup i wypij jak zaleca producent. Mysle, ze w ciazy mozna bez wniku skoro mi go polecil ginekolog. Ja tez ten syropek dawalam dla 4miesieczniaka jak nie mogl kupki zrobic.
 
Pisanka a może spróbuj kapustę kiszona zjeść, na mnie zawsze działa w ten sposób :p

Dziewczyny powodzenia na wizytach
Pięknych widoków na usg i samych dobrych wiadomości przekazanych cioteczkom :-D

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam problem
W związku z wychodowaniem u siebie drożdżaków dostałam globulki pimafucin i wczoraj na noc wzięłam pierwszą
Dziś o siódmej wstałam siku, zaaplikowałalam luteine i poszłam spać, teraz wstałam i poszłam do WC, wyleciała ze mnie rozpuszczona globulka a w niej luteina, co ja mam zrobić? Zaaplikować drugi raz luteine?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam problem
W związku z wychodowaniem u siebie drożdżaków dostałam globulki pimafucin i wczoraj na noc wzięłam pierwszą
Dziś o siódmej wstałam siku, zaaplikowałalam luteine i poszłam spać, teraz wstałam i poszłam do WC, wyleciała ze mnie rozpuszczona globulka a w niej luteina, co ja mam zrobić? Zaaplikować drugi raz luteine?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym wziela lutke, albo lyknela dupka.
Zalezy jeszcze jakie masz dawki progesteronu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry