reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

hej laski :*

Jezu jak mnie mały dziś wystraszył, ale tak pozytywnie :)
Siedzę, obserwuję brzuch i widzę jak się rusza, jak przemieszczają się rączki i nagle taka kulka o średnicy 1,5 cm rośnie mi na brzuszku i rośnie, gdzieś tak na wysokość 1-2 cm i się rusza pod spodem. No coś niesamowitego, myślałam, że zaraz wyskoczy przez brzuch. Chyba pierwszy raz aż tak mocno wypiął rączkę.

:) :) :)

Pisanko jak się czujesz?

Martka śliczny pajacyk, jaki rozmiar?

Strawbelko ja mam w pasie 95 cm :D

Mi też się podobają białe łóżeczka i mebelki, ja mam łóżeczko po swoim synku, białe, także nie muszę kupować :) Kołyskę też wzięłam białą.
Z tą kołderką jest tak, że owszem jest bardziej w celach dekoracyjnych, ale taki mały noworodek nie ma możliwości naciągnąć jej na twarz, po pierwsze nie ma takiej siły, a po drugie chyba nie ma takich skoordynowanych ruchów, żeby to zrobić. My mamy komplet pościeli do łóżeczka, kołderka bodajże wymiar 100x135 cm, i mało używaliśmy, ja urodziłam w listopadzie w mieszkaniu było ciepło, a małego ubieraliśmy do spania w body, skarpetki i pajaca na to i kocyk. Aż takich mrozów nie było żeby używać kołderki. Dopiero na etapie 2 latka zaczęliśmy go nakrywać kołdrą, i to z różnym efektem, bo mu wiecznie ciepło i wiecznie się rozkopuje,
 
reklama
Ja juz po kolejnych szmatach i spacerze z psem. Na dzisiaj już koniec chodzenia i na kolejne dni. We wtorek chyba dopiero pójdę na kolejne szmaty o ile wogole.
 
A tu takie lepsze z dzisiaj
Ten niebieski pajac to taki kombinezon dosyć gruby będę miała do samochodu :)
 

Załączniki

  • 20160803_114639.jpg
    20160803_114639.jpg
    115,1 KB · Wyświetleń: 62
  • 20160803_114716.jpg
    20160803_114716.jpg
    103,2 KB · Wyświetleń: 58
  • 20160803_114955.jpg
    20160803_114955.jpg
    93 KB · Wyświetleń: 60
  • 20160803_114816.jpg
    20160803_114816.jpg
    96,2 KB · Wyświetleń: 61
  • 20160803_114559.jpg
    20160803_114559.jpg
    103,7 KB · Wyświetleń: 59
  • 20160803_114800.jpg
    20160803_114800.jpg
    116,2 KB · Wyświetleń: 59
Dziewczyny ja sie niestety z wami pożegnam :( na usg brak echa płodu, ciąża zatrzymała sie w 7 t. Odstawiam leki i czekam na poronienie, jak nie to za tydzień szpital :( trzymajcie sie i trzymam za was kciuki, moze kiedyś jeszcze tu dołącze
 
hej laski :*

Jezu jak mnie mały dziś wystraszył, ale tak pozytywnie :)
Siedzę, obserwuję brzuch i widzę jak się rusza, jak przemieszczają się rączki i nagle taka kulka o średnicy 1,5 cm rośnie mi na brzuszku i rośnie, gdzieś tak na wysokość 1-2 cm i się rusza pod spodem. No coś niesamowitego, myślałam, że zaraz wyskoczy przez brzuch. Chyba pierwszy raz aż tak mocno wypiął rączkę.

:) :) :)

Pisanko jak się czujesz?

Martka śliczny pajacyk, jaki rozmiar?

Strawbelko ja mam w pasie 95 cm :D

Mi też się podobają białe łóżeczka i mebelki, ja mam łóżeczko po swoim synku, białe, także nie muszę kupować :) Kołyskę też wzięłam białą.
Z tą kołderką jest tak, że owszem jest bardziej w celach dekoracyjnych, ale taki mały noworodek nie ma możliwości naciągnąć jej na twarz, po pierwsze nie ma takiej siły, a po drugie chyba nie ma takich skoordynowanych ruchów, żeby to zrobić. My mamy komplet pościeli do łóżeczka, kołderka bodajże wymiar 100x135 cm, i mało używaliśmy, ja urodziłam w listopadzie w mieszkaniu było ciepło, a małego ubieraliśmy do spania w body, skarpetki i pajaca na to i kocyk. Aż takich mrozów nie było żeby używać kołderki. Dopiero na etapie 2 latka zaczęliśmy go nakrywać kołdrą, i to z różnym efektem, bo mu wiecznie ciepło i wiecznie się rozkopuje,
Napisane , ze na 6 miesięcy :)
 
reklama
Do góry