reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dostałam właśnie smsa z kliniki że posiew wyszedł dodatni i mam się umówić na wizytę, dzwoniłam i poprosiłam o wypisanie recepty bo przecież na wizycie byłam wczoraj, jutro idę odebrać receptę, a już się cieszyłam że nic mi się do tej pory nie przyplątało :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequilla no ladne, ladne :-) ja sie skusilam bo maja az 53% dziennego zapotrzebowania na magnez i te powolne uwalnianie tez fajna sprawa. Mam nadzieje, ze cos mi to pomoze na rozciaganie i na bole w pachwinach i bokach brzuszka. Ty bierzesz az 3 dziennie?? Wow! Ja lykam po jednej... tak jak sugeruje producent.
 
reklama
Pisanka a ten brzuch Ci nie twardnieje jak np. masz pelny pecherz, albo za duzo sie nachodzisz? Ja np w takich sytuacjach mam tak ze twardnieje, zwlaszcza jesli chodzi o pecherz, ale zrobie siusiu i jest ok :)

Ja za to chcialabym troszke podniesc to swoje cisnienie bo taka jest ciapatek na takim niskim a nie wiem jak :/ endo tez powiedziala ze zabardzo teraz dobrego sposobu chyba nie ma i o :( zobaczymy co gin powie...
 
Do góry