reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Was też napieprzają pachwiny, krocze, boki brzucha, macie wrażenie że rozrywa Wam skórę na brzuchu? Czy jestem wyjątkiem...?
 
reklama
Pisanka chyba i mnie dziś strach oblecial. Nie martw się :* będzie dobrze :*
Ja się z M cały czas się nie mogę dogadać w sprawie imienia. I nie wiem jak nasz synek będzie miał na imię. Chociaż dziś jyz zaczęłam Gabrys mówić do brzucha wiec chyba zostanie :) A tak mi się Antoś zaczyna podobać coraz bardziej
Ja do malego mowie junior od poczatku[emoji12]
Szukam imion w necie i nic mi sie nie podoba. No moze podobaja mi sie imiona, ale wydaje mi sie ze do mojego synka nie pasuja.
Czesto mi sie podoba tylko zdrobnienie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do malego mowie junior od poczatku[emoji12]
Szukam imion w necie i nic mi sie nie podoba. No moze podobaja mi sie imiona, ale wydaje mi sie ze do mojego synka nie pasuja.
Czesto mi sie podoba tylko zdrobnienie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mówię bobo :p strasznie ciężko imię dla chlopca wybrać bo nic się nie podoba. A tylko zdrobniale są fajne
 
Was też napieprzają pachwiny, krocze, boki brzucha, macie wrażenie że rozrywa Wam skórę na brzuchu? Czy jestem wyjątkiem...?
Ja mam bóle od samego początku ciąży, teraz jest to takie rozpieranie i ciągnięcia, czasem tak zakłuje że aż łezka się pojawi, rozciąganie i odczucie za małej skóry skończyło się pierwszym rozstępem :(
Ja na te bóle dostałam magnez i nospe no i dalej biorę luteinę i duphaston w związku z tym, o sexie mogę zapomnieć :(
 
Martini w którym tc robiłaś obciążenie glukoza? Możesz przypomnieć? :)

Wg nie mogę się umówić na polowkowe bo klinika ma wolne do 10 sierpnia :( dzwonie ale nikt nie odbiera :(
 
Pisanka chyba i mnie dziś strach oblecial. Nie martw się :* będzie dobrze :*
Ja się z M cały czas się nie mogę dogadać w sprawie imienia. I nie wiem jak nasz synek będzie miał na imię. Chociaż dziś jyz zaczęłam Gabrys mówić do brzucha wiec chyba zostanie :) A tak mi się Antoś zaczyna podobać coraz bardziej
Ja nie mogę z m się dogadać wkurza mnie i krzyczy na mnie a ja się denerwuje. Nie chce stresować bobas ów :( jeszcze z nim ciężko o czymkolwiek rozmawiać bo decydować o wszystkim musze ja i juz mam to w dupie powoli. Wymawia mi ze musi mi dać dwa razy w tyg 50 zł na szmaty ale dzięki temu zaoszczędzimy 2 tys na ubranka...bo już rzeczywiście powoli chyba będę miała wszystko. Wkurza mnie to wszystko. Wiadomo wolalabym mieć nowe ale staram się szukać ładnych żeby oszczędzić jak najwięcej. ..ja całe oszczędności 18 tys wydałam na pralkę I dzieci i jestem skazana na jego łaske...takie to wkurw...
 
Oj ciii[emoji14]nawet nie czytałam[emoji14]nic mi się nie chce ale kotlety zrobiłam 4...ja jak gotuje zupę raz na miesiąc to przelewam w plastikowe kubeczki i zamrażam :D jestem tak leniwa. Potem kroje kubek i mam zupę po ogrzaniu xd
To chyba ja jestem wyjatkiem. Codziennie robie rozne obiadki. Duzo gotuje i jeszcze mnie gotowanie nie meczy[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry