reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jestem w 9w5d powinnam patrzeć na zakres bet na wyniku z laba dla 9 tygodnia czy 10? I jak to jest, ze beta w 10 tygodniu moze spadać? Ktoś cos wie? Bo zaraz na zawał padnę, gin kazał mi zrobic bete przed dzisiejsza wizyta i przez 3 tygodnie wzrosła o niecałe 50% [emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno wszystko jest ok. Pierwsza betę jaka robiłam w 10 dpt miałam ponad 200 a Jak w 12 tc na prenatalnychrobili mi test z krwi to betę miałam już 119 a jutro rodze.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nika nie stresuj sie :-) cesarka nie jest taka straszna :-) pewnie jak Cie przyjma wypelnisz milion papierow, podlacza Ci welflon, cewnik i na sale operacyjna :-)
Samo znieczulenie (wkucie) nie boli, oni chuna psikaja miejsce wkucia czyms znieczulajacym. Naciecia nie czujesz, poczujesz jak dziecko wyciagaja i to moze byc nieprzyjmne, ale na tym koniec :-) potem pamietaj jak juz Cie spionizuja to ruszaj sie jak najwiecej, bedziesz miala lzej.
Powodzenia, trzymam kciuki. Bedzie dobrze :-)
 
Nika nie stresuj sie :-) cesarka nie jest taka straszna :-) pewnie jak Cie przyjma wypelnisz milion papierow, podlacza Ci welflon, cewnik i na sale operacyjna :-)
Samo znieczulenie (wkucie) nie boli, oni chuna psikaja miejsce wkucia czyms znieczulajacym. Naciecia nie czujesz, poczujesz jak dziecko wyciagaja i to moze byc nieprzyjmne, ale na tym koniec :-) potem pamietaj jak juz Cie spionizuja to ruszaj sie jak najwiecej, bedziesz miala lzej.
Powodzenia, trzymam kciuki. Bedzie dobrze :-)
Wiem ale i tak się stresuje. To moje pierwsze malenstwo więc żadne słowa mnie nie uspokaja[emoji14]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Ewelin pieknych widoków na usg!!
Nikaaa to prawie juz :D cc trwa tak szybko, ze nawet sie nie obejrzysz, ja pewnie i tak bym sie strasznie bała, mimo, ze wiem juz jak to wyglada.
Co do sexu to my mamy absolutny zakaz, tak lekarz powiedział, ze do drugiego trymestru mamy czekac.
 
Do góry