reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny doradzcie :-) napalilam sie na kolyske (koszt ok 300 zl), ale teraz naszly mnie watpliwosci czy warto. Kazdy mi odradza, bo baardzo krotko posluzy. Ja chcialam kolyske wstawic do sypialni, moge wstawic lozeczko, ale rak zagrodze pokoj, ze bedziemy sie przeciskac.
 
reklama
Dziewczyny doradzcie :-) napalilam sie na kolyske (koszt ok 300 zl), ale teraz naszly mnie watpliwosci czy warto. Kazdy mi odradza, bo baardzo krotko posluzy. Ja chcialam kolyske wstawic do sypialni, moge wstawic lozeczko, ale rak zagrodze pokoj, ze bedziemy sie przeciskac.

Ja jestem zdecydowana na mała kołyskę z wózkiem chocby z tego wzgledu, ze idac pod prysznic moge spiace dziecko wziac ze soba do lazienki wlasnie w takiej kołysce. Myslalam kupic tego typu kołyske Link do: KOŁYSKA MILLY MALLY MELODY LUX 4w1 +PILOT +POŚCIEL. Taką kołyskę bede miała na początku koło łózka, łozeczko mamy bardzo duze i zagraciło by pół sypialni.
 
Truskawko - Twoja kołyska fajna, ja myślałam o takiej: Link do: "BABY-RAJ"5el pościel- KOŁYSKA-MATERAC w kolorze sosnowo-białym
Mi też zależy żeby była możliwość przewiezienia kołyski na dzień do salonu, czy tak jak mówisz do łazienki. Tylko kurczę tak naprawdę ta kołyska starczy na max 6 miesięcy... Sama nie wiem co robić...

My mielismy taki bujaczek tiny love i młody bardzo lubil w nim spac zaraz po urodzeniu, w zasadzie tylko tam zasypiał, jakos bezpieczniej sie czuł niz w łozeczku, wiec jesli teraz wszystko bedzie ok to napewno kupie kołyskę, tym bardziej, ze nie mam za duzo rzeczy w ogole do kupowania, wiec nie jest to jakis super duzy wydatek
 
Dziewczyny jestem w 9w5d powinnam patrzeć na zakres bet na wyniku z laba dla 9 tygodnia czy 10? I jak to jest, ze beta w 10 tygodniu moze spadać? Ktoś cos wie? Bo zaraz na zawał padnę, gin kazał mi zrobic bete przed dzisiejsza wizyta i przez 3 tygodnie wzrosła o niecałe 50% [emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Beta później nie jest miarodajna i wydaje mi się ze na początku tylko przyrost jest 66 a potem mniej i mniej aż spada
 
Mavi beta powinna spadac po 12 tc, ale u Ciebie rosnie, chyba koło tego tygodnia co jestes juz nie rosnie az tak szybko. Zobaczysz dzis wszystko na usg, napewno bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki
 
Dziewczyny, ja miałam kołyskę dla córki i musiałam ją bardzo szybko wymienić na klasyczne łóżeczko bo mała zaczęła się podnosić i już robiło się niebezpiecznie w kołysce. Może do sypialni standardowe łóżeczko a do salonu i innych pomieszczeń żeby dzidziuś zawsze był blisko kosz Mojżesza?używane można kupić już za parę złoty więc nie będzie szkoda jak za 5 miesięcy będzie trzeba się go pozbyć ;-) U mnie sprawdził się też leżaczek, mała w nim spała, jadła, bawiła się a ja mogłam ją mieć na oku w każdym pomieszczeniu.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę co mam zrobić bo chce żeby w dzień dzieci spały w swoim pokoju a w nocy u nas w sypialni ale jak gdzie i w czym max wejdą tylko kołyski i to pewna nie jestem. Ale dwie kołyski to już spory wydatek ale agatek ja właśnie chcę takie kupić jeżeli się zdecyduje całą biała :)
 
Do góry