reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja kurierem brałam bo za darmo
No ja tez wzielam kurierem bo za darmo.
A teraz dostalam smsa zeby wybrac punkt odbioru. Wybralam. Znow dostalam smsa ze przesylka juz na mnie czeka. Ale to nie realne jak oni to dzis wyslali to chyba by musialo samolotem przyleciec do mnie zeby juz bylo. To idzie z Olsztyna do Czestochowy( do mnie) chyba tam na infolinie zadzwonie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja takie cudo upolowałam za 5 zł :D
 

Załączniki

  • 20160713_164020-1.jpg
    20160713_164020-1.jpg
    247,8 KB · Wyświetleń: 65
Wszystkozajete daj znac co sie dzieje. Trzymamy kciuki za Twoja kruszynke.
Mam nadzieje ze Kruszynka dalej jest z Toba:*

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nic się nie dzieje... Dowiedziałam się, że usg jutro dopiero najpewniej!!!!! Tyle, że mam już łóżko, a nie krzesło.. Czekam na lekarza i staram się opanować złość na sama siebie, że się dałam na oddział położyć, skoro i tak nic się dziś nie wyjaśni.. Krwawienie ustało a ja nie wiem czy to dobrze czy już po wszystkim.. Moglam zostać w domu, albo iść prywatnie na usg i wiedziałabym na czym stoję. Tak jak przyjęli mnie błyskawicznie, tak po tym nie wydarzyło się nic..
 
Nic się nie dzieje... Dowiedziałam się, że usg jutro dopiero najpewniej!!!!! Tyle, że mam już łóżko, a nie krzesło.. Czekam na lekarza i staram się opanować złość na sama siebie, że się dałam na oddział położyć, skoro i tak nic się dziś nie wyjaśni.. Krwawienie ustało a ja nie wiem czy to dobrze czy już po wszystkim.. Moglam zostać w domu, albo iść prywatnie na usg i wiedziałabym na czym stoję. Tak jak przyjęli mnie błyskawicznie, tak po tym nie wydarzyło się nic..

O rety!
Usg powinni zrobic od razu! [emoji58]
Szkoda ze wcześniej tu nie zajrzałam i nie napisałam to moze byś wtedy pojechała do ProFamili. Kurczę ja w przeciągu 30 minut od wejścia byłam po rozmowie i po szczegółowym badaniu usg gdzie samo to badanie trwało 10-15 minut. Po konsultacji położyli mnie na sale. Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko jest dobrze!
Trzymaj sie i domagaj sie szybkiego badania usg bo nie mozna tak trzymać Cie w niepewności, nie ma nic gorszego.
Dużo zdrowia i spokoju dla Was!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś mi nikt usg nie zrobi. Pytałam lekarza MOŻE (!!!) jutro. Jestem wściekła na wszystko, na siebie najbardziej bo się udupiłam w szpitalu. Miało się wyjaśnić i ***** się wyjaśniło. Oni chyba założyli, że jak szyjka ok to nie było poronienia. Jedyne co poza swoimi lekami dostałam to heparynę. I magnez mam sobie sama w aptece kupić. Może jakbym się nie przyznała do usg w pon to by się bardziej przejęli, albo jakbym przy badaniu krwawiła tak jak rano. Polska służba zdrowia.. A na kolacje mogę zjeść sałatę, chleb pszenny i ser do tego.
 
Dziś mi nikt usg nie zrobi. Pytałam lekarza MOŻE (!!!) jutro. Jestem wściekła na wszystko, na siebie najbardziej bo się udupiłam w szpitalu. Miało się wyjaśnić i ***** się wyjaśniło. Oni chyba założyli, że jak szyjka ok to nie było poronienia. Jedyne co poza swoimi lekami dostałam to heparynę. I magnez mam sobie sama w aptece kupić. Może jakbym się nie przyznała do usg w pon to by się bardziej przejęli, albo jakbym przy badaniu krwawiła tak jak rano. Polska służba zdrowia.. A na kolacje mogę zjeść sałatę, chleb pszenny i ser do tego.
Ale Cie zalatwili:(
Wspolczuje.
A nie mozesz sie wypisac na wlasne zyczenie, skoro Ci nawet usg nie chca zrobic? Ja bym tak zrobila i pojechala gdzies indziej


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Cie zalatwili:(
Wspolczuje.
A nie mozesz sie wypisac na wlasne zyczenie, skoro Ci nawet usg nie chca zrobic? Ja bym tak zrobila i pojechala gdzies indziej


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam to na myśli co Ty zeby sie wypisała ale nie chciałam jej tak narzucać. Tez bym tak zrobiła skoro nie zajęli sie tak jak trzeba a lezec to Kochana możesz w domu . Usg podstawą do dalszego leczenia i kontrolowania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkozajete juz dawno tu nie zagladalam ale ja mialam na poczatku tez krwawienie, okazalo sie ze to krwiak z maluchami bylo w porzadku.
Potem jeszcze dwa razy mnie zalewalo 12 i 19 tygodniu.Jutro zaczynam 26 tydzien i od 19stego tygodnia narazie z krwawieniami spokoj, alemam inne problemy.
Wszystko zajete domagaj sie usg albo wypisz sie na zadanie i jedz na izbe przyjec tam powinny ci zrobic usg od reki.
 
reklama
Teraz to już zostanę do jutra, nie mam nawet za bardzo jak się do innego szpitala przenieść, pobrali mi juz krew, jutro na czczo kolejna porcja krwi do upuszczenia i mocz. A po jutrzejszym usg się wypiszę na żądanie. Najlepsze, że to największy tego typu szpital w PL - ICZMP, leczą najcięższe przypadki z całego kraju.. Z drugiej strony jak oni są tacy pewni i spokojni to może moja panika jest nadmierna.. No ale przynajmniej nauczka na przyszłość. Na plus tyle, że nie krwawię właściwie wcale od południa, na wkładce po badaniach waginalnych troszkę brązowej wydzieliny.

Marluna przecież ja na oddział trafiłam właśnie z IP..
 
Do góry