reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Takie właśnie mam zapędy, ale lekarka była spokojna i stanowcza tłumacząc, że i tak nic poza lekami, które już biorę od początku ciąży nie da się zrobić, a plamienia mogą się zdarzać i to nie musi być nic złego. Powiedziała, że przy krwawieniu od razu, a tak nie panikować. No i tak się staram ;)
A czemu nie lezysz, tylko jezdzisz tu i tam?
Moze polez do tego piatku jak masz mozliwosc. Oszczedzaj sie. Na odwiedziny bedziesz miala jeszcze czas.
No i ja bym zrezygnowala z sexu, przynajmniej na tak wczesnym etapie po zabiegu. Wczesniej pisalas ze plamienie mozesz miec od przytulanek, wiec wywnioskowalam ze sexik byl. No chyba ze Cie z kims pomylilam;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu nie lezysz, tylko jezdzisz tu i tam?
Moze polez do tego piatku jak masz mozliwosc. Oszczedzaj sie. Na odwiedziny bedziesz miala jeszcze czas.
No i ja bym zrezygnowala z sexu, przynajmniej na tak wczesnym etapie po zabiegu. Wczesniej pisalas ze plamienie mozesz miec od przytulanek, wiec wywnioskowalam ze sexik byl. No chyba ze Cie z kims pomylilam;)

Leżę ile mogę. Ale nie mam bóli żadnych niepokojących, do teściów 15min drogi, zostałam zawieziona, raczej nie był to forsujący wypad, a pomogło mi się to wyluzować i nie myśleć ciągle o ciąży. Zakaz seksu mieliśmy do bety, potem już nie więc korzystaliśmy, nie wywoływało to plamień wcześniej, ale teraz oczywiście ban przynajmniej do wizyty.
 
1468230834-lb3o0y.jpeg
 
Kasia_basia jaka uśmiechnięta córa! Gratuluje! Po co komu penis [emoji12], cieszcie się z dziewczynek - razem się fajnie baby wychowuje :) Jaka różnica wieku będzie?
 
Jadę na wizytę dziś wieczorem jednak, bo wydaje mi się, że coraz bardziej krwawo się robi, więc proszę o kciuki!! Zapodałam jedną luteinę poza dupkiem, chyba dla komfortu psychicznego, że cokolwiek zrobiłam.. Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie i jeśli ciąża obumarła (tfu, tfu, tfu!!!!) to lekarz jej nie przywróci cudownym sposobem :(
 
Jadę na wizytę dziś wieczorem jednak, bo wydaje mi się, że coraz bardziej krwawo się robi, więc proszę o kciuki!! Zapodałam jedną luteinę poza dupkiem, chyba dla komfortu psychicznego, że cokolwiek zrobiłam.. Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie i jeśli ciąża obumarła (tfu, tfu, tfu!!!!) to lekarz jej nie przywróci cudownym sposobem :(
Jeżeli będzie wszystko ok to zrezygnuj może z sexu na jakiś czas. Ja miałam zakaz do 14 tc tak na wszelki wypadek. A później zrobiliśmy to raz i już więcej nie bo i tak obydwoje się martwilismy. Dla dziecka lepiej czasem zrezygnować

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jadę na wizytę dziś wieczorem jednak, bo wydaje mi się, że coraz bardziej krwawo się robi, więc proszę o kciuki!! Zapodałam jedną luteinę poza dupkiem, chyba dla komfortu psychicznego, że cokolwiek zrobiłam.. Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie i jeśli ciąża obumarła (tfu, tfu, tfu!!!!) to lekarz jej nie przywróci cudownym sposobem :(
Trzymam kciuki za Wasza kruszynke
&&&&&&&&&&&&
O ktorej masz wizyte?


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry