reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pisanko ja nie wiem czy to 3d czy 4d. Nam lekarz zawsze (po wszystkich pomiarach) puszcza Babla w 3d, taka transmisja na zywo :-) i od razu robi zdjecia a potem drukuje. My mamy pendriva do nagrywania filmikow :-)
 
Jak tam niedziela Wam mija? Ja ogarnęłam trochę wczorajszą panikę, plamienia się zmniejszyły, kolor już raczej kawa z mlekiem niż róż, czyli krwi nie ma chyba. Ale wystraszyłam się nieźle wczoraj, już byłam na izbę przyjęć spakowana, w sumie dobrze, że mój mąż przytomny spytał czy w necie nie znajdę nr do lekarza prowadzącego i mial rację ;) Samotny wyjazd na działkę odpuściłam, ani autem mi się nie chce ponad godzinę tłuc ani na słońcu siedzieć nie mam ochoty dziś. Poleguje sobie w domu grzecznie, poza wyprawą do sklepu, popołudniu na obiad do teściów to zaliczę relaks na hamaku. Zastanawia mnie czemu się pojawiły plamienia, których nie było wcześniej i obstawiam jednak zmianę luteiny na dupka. Ale może i przy luteinie by tak było, w sumie wróżenie z fusów. Może to efekt małej infekcji po luteinie albo po seksie. Teraz byle do piątku i oby było serduszko na usg. Rozważałam czy do innego gina w pon nie iść na usg, ale chyba nie ma to sensu, w pt to już na 100% będzie serce jeśli ciąża żywa (początek 8 tc to będzie). Przy takiej wyczekanej ciąży jak u większości po ivf to jednak stres jest mega. Tym bardziej, że najpierw nie mogłam uwierzyć, że się udało i nastawiałam się na kolejny transfer.
 
Dzień dobry :) dzisiaj m zrobił mi niespodziankę i w końcu po 2 latach i 4 mc zjechał :) rano zadzwonił i z bukietem kwiatów stał pod balkonem hihi. Miał we wtorek być a tu taka niespodzianka :) już jesteśmy u siebie na strychu ;) burdel taki ale się ogarnie kiedyś :D

Fajna niespodzianka :) Twój M na stałe za granicą, a Ty w PL? Czy po porodzie jakaś zmiana w planach?
 
Fajna niespodzianka :) Twój M na stałe za granicą, a Ty w PL? Czy po porodzie jakaś zmiana w planach?
On już zjechał póki co a potem jak bobasy skończą pół roku pomyślimy gdzie wyjechać :) ja bylam w ciągu dwóch lat z 10 mc w uk trovhe pracowałam trivhe w odwiedzinach w tamtym roku 6 mc pracowałam w fabryce i wrocilam w grudniu a m dopiero teraz :)
 
On już zjechał póki co a potem jak bobasy skończą pół roku pomyślimy gdzie wyjechać :) ja bylam w ciągu dwóch lat z 10 mc w uk trovhe pracowałam trivhe w odwiedzinach w tamtym roku 6 mc pracowałam w fabryce i wrocilam w grudniu a m dopiero teraz :)
Kochana no to smigaj do męża a nie tu na forum siedzisz :) Chyba macie mnóstwo do nadrobienia :) buziaki

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry