reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja wiem że to odległy temat ale wokół mnie w rodzinie i koleżanki większość miała problemy przy porodzie naturalnym a to sie dziewczyny męczyły, a to dziecko podduszone a to coś, wiec nie dopuszczam myśli by rodzic w ten sposób. [emoji85][emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wiem że to odległy temat ale wokół mnie w rodzinie i koleżanki większość miała problemy przy porodzie naturalnym a to sie dziewczyny męczyły, a to dziecko podduszone a to coś, wiec nie dopuszczam myśli by rodzic w ten sposób. [emoji85][emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz ja zaś uważam inaczej . Dla mnie poród naturalny to coś pięknego . I kochana nie patrzyła bym na opinie kolezanek i innych osob, czasami to są opowieści rodem z horrorów a w rzeczywistości jest inaczej. Jeżeli będziesz miała dobre warunki na poród sn to wybierz dobra szkole rodzenia i polecam spróbować. Ale wiadomo decyzja należy do ciebie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenyyy ja dopiero wrocilam z zakupow...W sumie nic nie kupiłam za to koleżanka szła z milionami siatek a ja jutro będę cierpiała a.dzisiejszy dzień....ja muszę zdecydować w ciągu tyg czy odkupuje od ciotki dwa foteliki maxi cosi. Trochę się boję...ale mnie naciska bo mówi że chce je.wystawic. I nie wiem co robić...wrrr
 
L Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
:)
Nikaaa wytrwałości i siły :* już niedługo zobaczysz swojego malutkiego synka :*

TeQuila prosimy odezwij się! :(

LIPIEC
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4: pisanka89- wizyta u endokrynologa
5: Kinia83111- usg polowkowe!
5: martka83- wizyta u gin prowadzącej ciąże
6: truskawka89- wizyta pecherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Hess - usg ciąży
8: MartiniM - usg połówkowe
11: Kasia_Basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: wszystkozajete - wizyta serduszkowa <3
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
26: Ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
27: Nikaaa - cc <3 synek

Sierpień
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać 
 
Cześć dziewczyny. Po wczorajszym chodzeniu tzn już wczoraj bolal mnie kregoskup nawet przed zakupami. W sklepie byliśmy długo bo kilka h ale ja prawie ciagke siedzialam na kanapach. Byłam jak typowy facet w sklepie i chciałam tylko usiąść. Niestety teraz obudził mnie ostry ból na wysokości ledzwi ale po prawej stronie. Jest Bardzo wyraźny. Boję się że albo mbie przewialo albo mam zaparcie albo coś się przedstawiło :/ będę lezec zobaczymy
 
Dziewczyny jestem w szpitalu od 5 rano...
Ciąża obumarła na 99% ...
Nie ma tętna maluszka...
Czekamy na decyzje lekarzy...
Na tym kończy się moja przygoda
Powodzenia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry