reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Przepraszam, że tak od czapy, ale może ktoś potrzebuje, a u mnie się zmarnuje póki co (oddam za koszt wysyłki, pisać na priv):

1. Witamina K2MK7 100mcg (25 tabl.) - data ważności 05.2017 r.

2. D-Vitum forte 4000 j.m. (13 kaps.) - data ważności 08.2017 r.

3. Inofem (23 saszetki) - data ważności 09.2017 r.

4. Microgynon 21 (16 tabl.) - data ważności 01.2019 r.

5. Orgametril 5 mg (10 tabl.) - data ważności 03.2020 r.

6. Acidum Folicum Richter 5 mg (3 opakowania nowe po 30 tabl.) - data ważności 10.2016 r.
 
reklama
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
:)
Nikaaa wytrwałości i siły :* już niedługo zobaczysz swojego malutkiego synka :*

TeQuila prosimy odezwij się! :(

LIPIEC
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4: pisanka89- wizyta u endokrynologa


5: Kinia83111- usg polowkowe!
5: martka83- wizyta u gin prowadzącej ciąże
6: truskawka89- wizyta pecherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Hess - usg ciąży
8: MartiniM - usg połówkowe
11: Kasia_Basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: wszystkozajete - wizyta serduszkowa <3
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
26: Ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
27: Nikaaa - cc <3 synek

Sierpień
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać 
 
Cześć dziewczyny
Ale tu pusto dziś
Ja dzis siedze w domku, moze sobie cos poczytam, musze odpoczać po przeprowadzkowym weekendzie.
Kurcze u mnie dzis 17 dpt a ja nie mam zupełnie zadnych objawów, oprocz powiekszonych piersi, nawet nie odczuwam juz jakiegos specjalnego zmeczenia, strasznie mnie to martwi, bo jednak cos tam powinno sie dziac, nawet wczoraj robilam sikanca, zeby sprawdzic czy w ogole dalej jestem w ciazy, ale wyszły 2 kreski. Jutro pewnie pojade na bete :/
 
Cześć dziewczyny
Ale tu pusto dziś
Ja dzis siedze w domku, moze sobie cos poczytam, musze odpoczać po przeprowadzkowym weekendzie.
Kurcze u mnie dzis 17 dpt a ja nie mam zupełnie zadnych objawów, oprocz powiekszonych piersi, nawet nie odczuwam juz jakiegos specjalnego zmeczenia, strasznie mnie to martwi, bo jednak cos tam powinno sie dziac, nawet wczoraj robilam sikanca, zeby sprawdzic czy w ogole dalej jestem w ciazy, ale wyszły 2 kreski. Jutro pewnie pojade na bete :/
Nie szalej juz z ta beta :D Ja prawde mowiac jak zrobilam 1 bete i zadzownilam zapytac sie kiedy zrobic druga bete bo czytalam ze tu kazda robi a ta babka do mnie ze w zasadzie nie potrzeba , moze Pani zrobic, ale wiecej juz prosze nie bo szkoda nawet Pani pieniedzy i kłuć :) Zaraz masz wizyte wiec wszystkiego sie dowiesz. Ja jakie kolwiek objawy zaczelam miec po 6 tyg ciazy,a Ty jestem pewnie jakos dopiero na poczatku 5 moze - wiec spokojnie
 
Truskawka czekaj spokojnie do wizyty, będzie dobrze. Tak czy siak na tym etapie nie mamy na nic wpływu i jedyne co można robić to niwelować stres i być dobrej myśli. W "normalniej" ciąży pewnie jeszcze nawet byś o niej nie wiedziala.
 
Truskawko duzo odpoczywaj. Pamietaj ze kazda kobieta inaczej ciążę przechodzi.
Ja już obralam 4 kg ziemniaków i biorę się za kotlety dla mojej ekipy na budowie :) urlopie trwaj[emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, raczej porównuje z moja 1 sza ciąża, co prawda objawów tez nie miałam ale strasznie bolał mnie brzuch, fakt ze po cc mogę mieć mniejsze czucie no i macica niby powinna sie szybciej rozciągać teraz, wszystkiego dowiem sie we środę dopiero ehh
Marzen88 ja mam dziś 3 ekipy na budowie, ale nic dla nich nie robię, nawet kawy :p jakoś musza sobie sami radzić, ja sobie leżę i pachnę :D w weekend sie urobilam jak wół i dziś dzień leniuszka :D
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ale tu pusto dziś
Ja dzis siedze w domku, moze sobie cos poczytam, musze odpoczać po przeprowadzkowym weekendzie.
Kurcze u mnie dzis 17 dpt a ja nie mam zupełnie zadnych objawów, oprocz powiekszonych piersi, nawet nie odczuwam juz jakiegos specjalnego zmeczenia, strasznie mnie to martwi, bo jednak cos tam powinno sie dziac, nawet wczoraj robilam sikanca, zeby sprawdzic czy w ogole dalej jestem w ciazy, ale wyszły 2 kreski. Jutro pewnie pojade na bete :/
Ja nawet bólu piersi nie miałam. Zero objawów. Mdłości też mnie ominęły. Także objawy to nie jest jakiś wyznacznik zdrowej ciąży. Pamiętaj że każda ciąża jest inna. I nie patrz na to że ktoś mial jakieś objawy bo ty np możesz nie mieć Żadnych

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry