reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witajcie, niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży po crio. Wczoraj- 4t4d zauwazylam, ze mam lekko zabarwiony sluz. Pojechalam wiec do lekarza- stwierdzil, ze go moze podraznienia od aplikowania luteiny. Po USG dr stwierdzila, ze obraz jest prawidlowy, byl pecherzyk 6mm. Wrocilam do domu i zaczelam krwawic! To byla jasna krew- ilosciowo moze 2-3 lyzki (wybaczcie za okreslenie) pojechalam od razu do lekarza, zrobil USG, pecherzyk dalej byl takiej samej wielkosci. Lekarz kazal bezwzglednie lezec w lozku, wstawac tylko do WC i za tydzien w piatek przyjsc na USG. Bardzo sie martwie i boje sie, ze jest juz po wszystkim... Krwawienie nie trwalo dlugo, ale zaczelo sie nagle- towarzyszyl mu lekki bol miesiaczkowy... od wczoraj juz nie krwawie, zostalo plamienie... biore luteine i duphaston...Czy ktoras z was miala podobnie? Moze mimo krwawienia wszystko skonczylo sie dobrze? Wiem ze to malo prawdopodobne, ale ciagle sie ludze
 
Ja akurat nie plamilam ani nie krwawilam. Ale są dziewczyny ktore krwawily do 3 mca i urodziły zdrowe dzieci. Lez, odpoczywaj. Bierz nospe co 8 godz i magnez. Jedno i drugie zapobiega skurczom.
 
Gizas jak miło Cię widzieć :) gratuluję dzieciątka ;))

Sylwia ja należę do grona krwiawiacych. Unię nie było plamien tylko krwawienia jakbym okres dostała w 5-6tg nikt nie wiedział skąd to....nakaz leżenia i leki,na szczęście maluszki nie dały się :) później w 15 tc powtórka, mega krwawienie i znowu szpital,tym razemnokazalo się ze mam krwiaka który się oproznia, tydzien krwawilam,ale moje dzielne maluszki nie dały się :) Później zaczęła mi się szyjka skracać i robić rozwarcie a był to 22 tc,znowu szpital, od tego czasu mam założony szewek i leżę plackiem juz 3 miesiące. Życzę Ci żeby i u Ciebie mimo krwawienia wszystko dobrze się skończyło :)
 
dziękuje ci za ten wpis,podniósł mnie na duchu, ja tez leze i czekam na piatek :)
Gizas jak miło Cię widzieć :) gratuluję dzieciątka ;))

Sylwia ja należę do grona krwiawiacych. Unię nie było plamien tylko krwawienia jakbym okres dostała w 5-6tg nikt nie wiedział skąd to....nakaz leżenia i leki,na szczęście maluszki nie dały się :) później w 15 tc powtórka, mega krwawienie i znowu szpital,tym razemnokazalo się ze mam krwiaka który się oproznia, tydzien krwawilam,ale moje dzielne maluszki nie dały się :) Później zaczęła mi się szyjka skracać i robić rozwarcie a był to 22 tc,znowu szpital, od tego czasu mam założony szewek i leżę plackiem juz 3 miesiące. Życzę Ci żeby i u Ciebie mimo krwawienia wszystko dobrze się skończyło :)
 
Witam.
Czy któraś z mam, mogłaby polecić jakąś dobrą "dietę" dla mam karmiących niemowlaki? Mój synek skończył 4 tygodnie, a Ja nie mam pojęcia co mogę, co powinnam jeść, czego jak najbardziej unikać (oczywiście podstawowe składniki są Mi znane i już opanowane) mam na myśli nowe rzeczy, które powinnam powoli zacząć wprowadzać, niestety jak na razie trochę się ograniczam, dla dobra dzidziusia. Z góry dziękuję :)
Pozdrawiam wszystkich!!!
 
reklama
Nacia musisz ci 3-4 dni wprowadzać nowe produkty i patrzec jak dziecko reaguje. Ja tez jem delikatnie. Wprowadzam powoli. Mam już w jadłospisie brokuły, pomidor i inne warzywa poza wzdymajacymi. Owoce mam jablko, gruszka i banan. Obiady dalej delikatne choc ostatnio dodalam do indyka mała cebule i czosnek i bylo ok. To metoda prob i błędów. Choc czytam wiele i duzo jest teorii ze naszs dieta nie ma aż tak znacznia bo pokarm wytwarzany jest z krwi. Tak jak w łożysku
 
Do góry