reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik ale Junior duzy !! Gdzies Ty go miala ??

Joasia, jutro Twoj dzien !!! Mocno trzymam kciuki juz dzis a jutro od 7 myslami bede z Toba.Nic sie nie boj, bedzie dobrze i powitamy maluszka na swiecie.
 
reklama
Joasia, trzymaj się i będzie dobrze. Trzymamy kciuki :)

Ja jutro mam wizytę u lekarza i dowiem się ile moja już waży. No i znowu mnie zaczyna boleć jak poprzednio :( oby jeszcze miesiąc przetrwać i mogę rodzić.

Kotuska jutro też Twój dzień. Oby nie męczyli Cię długo i poszło szybko. Trzymaj się i trzymam kciuki za Was :)
 
aisa obyśmy do maja wytrzymały, a później to już bajka ;-)
kasik synek wygląda na dużo dłuższego i cięższego, ale super że już jesteście razem, :happy:
joasia jutro twój wielki dzień, trzymam kciuki- będzie dobrze
kwietniówki idą jak burza :tak: a mnie coraz bardziej strach bierze
 
Kasik super. Gratuluję. jakie tam u ciebie obyczaje panują, Na pierwszą noc po cesarce zabierają malenstwa? Pewnie cie dziś juz nie spionizuja? Bo 12godzin minie o północy


Edit.
Kasik jaki duży, mój to teraz taki się robi. Rączki ma bardzo duże
 
Ostatnia edycja:
Kasik ogromne gratulacje Junior jest śliczny. Kupiłaś mu w końcu tą emaljunge?
Nacia no tak świat jest mały ale w dobre ręce trafiłaś i za 9 mc powitasz na świecie swój cud. Wieżę w to i trzymam kciuki. A ta druga dr to chyba nowa bo za mojej kadencji jej chyba nie było wszystko przeprowadzał dr Chrostowski. Ale pewnie ją poznam bo zostały dwa mrozaczki musze po nie wrócić ♡♡♡
Kotuska nie bój się oxy ja dostaĺam 3 potem jeszcze jakąś inna i urodziłam tego samego dnia. Nie wiem jak jest podczas cesarki ale chwila kiedy kładą dziecko na brzuchu jest niezapomniana. Zapominasz o caĺym bólu i liczy sìę tylko to nowe źycie. Nie bój sìę piękne chwile przed Tobą trzymam kciuki ;)
Joasia za Ciebie również i zapraszam wszystkie mamuśki na wątek mamusie po in vitro!
 
reklama
Kikifish, kciuki za wyniki! 3 tygodnie szybko mina, zobaczysz. Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija :D
Joasia, Kotuska, powodzenia jutro ! Kciuki zaciśnięte !!


KWIECIEŃ

1. Kotuska83 (2 kwietnia) syn
2. joasia2906 (2kwiecień)synekWojtuś
3. Hania39 (30 kwietnia) córka
Lena


MAJ

4. Liskka (13 maj) synek

5. Anulla28 (18 maj) córka Wiktoria Amelia

6. Aisa79 (25 maj) syn Marcel Marek

7. anula86@ (29 maj) córka


CZERWIEC


8. Luize ( 14 czerwiec) córka Zuzia i syn Mateusz

LIPIEC

9. lilka-1986 ​ ( 31 lipiec lub 1 sierpień)

WRZESIEŃ

10. kikifish87 ( 25 września)

PAŹDZIERNIK

11. GizaS (10październik)

O matko, ja juz czwarta na liście a jutro moze i druga (!!)
Chyba ze Anulla mnie wyprzedzi :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry