reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek moja psiurka - suczka - też mega tulaśna. Szczerze to myślałam że pieski raczej nie tulą się... przynajmniej tak mi mówili właściciele psów :eek:

Kasik a ja obstawiałam że Ty istniejesz ;-):-D Dla mnie wózki to też czarna magia... w ogóle to muszę zorientować się gdzie mogłabym pooglądać wózki różnych firm
 
reklama
kochane, trudno mi jest na poczekaniu wymyślić sensowną nazwę dla naszej grupy więc na szybko założyłam "BB szczęśliwe mamy" :-). Myślałam jeszcze nad nazwą 'BB szczęściary" :-p
Tu jest link https://www.facebook.com/groups/307616456100265/

Później pomyślimy i najwyżej zmienimy :tak: Tak jak pisałam, zrobiłam grupę zamkniętą, można wyszukać nas wpisując nazwę w wyszukiwarkę, ktoś może zobaczyć członków grupy ale nie widzi postów.Jak będziecie chciały to możemy całkowicie grupę zamknąć żeby nawet wyszukać nie można było i jedynie te osoby, które dostaną linka będą mogły dołączyć. Ale to zostawiam już do wspólnej decyzji :-) Oczywiście nasze grono ciągle rośnie bo dziewczyny z tematu "kto po in vitro" dołączają więc zastanawiam się jak to zrobić żeby nikt tam nie znalazł się przez przypadek (tzn ktoś z zewnątrz kto tu podczytuje poda się za którąś z nas chcąc sobie i tam poczytać ) , a jednak otrzymał informację,że jest taka grupa na fb
Macie jakieś pomysły ??? :cool2:


Ona232
chciałabym bardzo pomóc ale ja z wózkami daleko za murzynami:-p. Nie kupowałam Adzie wózka bo mam po synu jeden - graco quattro (to jest sama spacerówka z fotelikiem, a nie głęboki wózek więc nie polecę :-p Ogólnie wózek spełnia swoje funkcje ale większości mam zależy na gondoli, ja też trochę wpakowałam się w ten wózek bo dałam się namówić na niego, a chciałam x-landera), a teraz na zimę z racji że w spacerówce dziecka nie przewożę w mrozy to koleżanka pożyczyła mi x-landera w gondoli :-) Na wiosnę przesadzamy się do swojego graco ;-)
Pewnie jak teraz bym kupowała to x-landera tylko nowszą wersję, one są zgrabniejsze ;-) Ja uwielbiam czarne stelaże w wózkach <3
Na innych wózkach nie znam się i nie przeglądam nawet allegro żeby nie kusiło :-pniestety ja z tych jestem, że jak coś się spodoba to dążę do tego żeby kupić hahaha :-p Dla mnie w wózku podstawowym kryterium są obrotowe przednie koła. Może to śmieszne ale nie umiałabym funkcjonować bez tego :-pczęsto na spacerach rozmawiałam/rozmawiam przez tel więc wózek musi dać się prowadzić i skręcać jedną ręką hehe
 
Ostatnia edycja:
Niepokorna śliczny Synek :)

Dziewczyny ja też jestem za grupą na fb :)

Esiek też miałam ten wilczy apetyt pod koniec, ale chyba generalnie miałam wiieeelki apetyt, ale dziś Fifi kończy 3 tygodnie a mi z ciążowych kilogramów zostało tylko 2kg, także nie stresuj się za bardzo :) natura wie co robi

Madzia jak tam? Jak Marcelinka?

Dziewczyny ktoś pytał o wózek? My nasz wózeczek z Filipem użytkujemy już ponad tydzień i jest po prostu extra! Mogę go spokojnie prowadzić jedną ręką, jest lekki, a stabilny, amortyzatory, koła, skręt kół do niczego nie można się przyczepić. Widzę i to jest dla mnie najważniejsze, że nasz Mały Książę Fifi czuje się w nim bardzo komfortowo, nic nie trzęsie, żadne wyboje, kocie łby nam nie straszne. Nie żałuję ani złotówki wydanej na naszego Hartana Racer GT. Bardzo polecam :)
 
aa dziewczyny,piszcie proszę czy tu czy na priv, że wysłałyście zaproszenie do przyjęcia do grupy żeby były tylko te osoby z forum, które się udzielają,a nie "czytacze" :-p
 
Elleni, moze tego linka wysłać w wiadomościach prywatnych do tych dziewczyn które sa tutaj i sie udzielają . Potem jak dziewczyny z kto po in vitro Dołącza to znowu sie wyślę linka w prywatnej wiadomości .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry