reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka no to nie ciekawie masz z ta biegunka... ze w srodku nocy musialas jechac do apteki... :tak: mam nadzieje ze lepiej sie juz czujesz... uuuu biedactwo do szpitala... niezle jak masz bakterie w kale, gdzie to dorwalas, co jadlas ostatnio? dobrze ze chociaz nawodnili ciebie i zaopiekowali sie toba.. i co zostajesz w szpitalu czy wracasz do domu?

Lenka ciesze sie ze Filipek grzeczny :tak:

Oktavi gratuluje udanej wizyty i wielkoloda....:tak:

Kasik
ja natomiast wstaje do wc 2-3 razy, pije duzo to herbaty z cytryna a to herbate z malinowa i nie wyobrazam sobie zeby nie pic do 20...:tak:
 
reklama
Olusia najlepiej pic wodę lub soki, herbata czarna jednak odwadnia, tak samo jak kawa. No i w ciazy trzeba uważać na kofeinę, czyli max 200 g lub mg (nie pamietam) dziennie. A herbata czarna ma chyba z 50 wiec max 4 dziennie i zero kawy. A kawa rozpuszczalna ma 70, a mielona lub z ekspresu taka prawdziwa moze mieć nawet 130.

bziumelka dobrze ze pojechalas tam, kroplówki pomogą napewno.
 
Bziumelka dobrze że pojechałaś do szpitala i Cie nawodnili dla malucha to bardzo ważne a na bakterie pewnie doktor coś da.

Kasi tak jak mówią dziewczyny nie powinnaś nie pić nic, to za długo i na tym etapie ciąży nie wstajesz nie dlatego ze nie pijesz tylko dla tego że w dugim trymestrze dzidzius jest już wyżej i nie ma ucisku. Jak maluch bedzie już większy to i tak jeszcze nalatasz się w nocy do kibelka. Ja teraz chodze jakieś 5-6 razy w ciagu nocy. Czasem dopiero co sie położę i mam wrażenie że już musze iść znowu, męczace to tak jest i już.
 
Emilia M kawy nie pijam w ogole... herbate pije ale slaba nie lubie mocnej.... z jednej herbaty moge zrobic 2-3 herbaty:tak:he he

Bziumelka super ze juz w domu jestes... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za podpowiedź z piciem. W sumie to gdyby mi się chciało mocno pić to i tak bym się napiła ale ja zawsze mało piłam, kiedyś w ciągu dnia jedną kawę i zimą jedną herbatę, do tego latem może szklankę wody i nic więcej. kawy i herbaty nie piję już prawie rok, teraz tylko czasami wieczorem herbatkę malinową z herbapolu. Teraz piję około 2 litrów dziennie płynów, jak dla mnie to i tak bardzo dużo. Od początku ciąży mam duże pragnienie, piłam dużo Kubusiów ale boję się, że mają za dużo cukru i staram się teraz jednego małego kubusia dziennie a resztę to wodę dla kobiet w ciąży. Jem też sporo owoców w których też jest woda. Wczoraj o 22 zjadłam olbrzymie jabłko, ważyło chyba z kilogram ;-) Tak więc nie jest tak, że pozostawiam dzisiusia bez wody przez tyle godzin.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co do tych herbatek malinowych - sprawdźcie czy w składzie jest tylko owoc maliny bo liście mają działanie skurczowe i kobiety w ciąży nie powinny bo zażywać.
 
Bziumelka ale cie wzięło !!! Ale ufffff dobrze ze podali ci specyfiki w szpitalu, a ze w domq najlepiej dogodzi sie do siebie to wiadomo :)

Co do siusiania w nocy , to ja na zmianę budze sie bo mnie suszy wec pije a potem siusiu, zresztą często chodzę do kibelka. Wiec jak piszecie ze na początku duzo sie chodzi a potem na koncu to ja wlasnie na początku w ogóle nie chodziłam często a teraz to co 5 min :/

Byłam dzisiaj u immunologa i moje białko S spadło ale tylko dlatego ze biorę clexane a C ciut wzrosło , ale to kozę byc genetycznie. W invikcie jest pakiet genetyczny z mutacjami w promocji i chyba go zrobi bo oczywiście tylko podstawy mi zrobili w poradnii genetycznej z krwi, no wlasnie te pakiety z Invicty dostracza kurier i kurier zabiera i te testy sa ze śliny wiec ciekawa jestem czy daje to takim sam efekt jak badania z krwi
 
Jazzabel herbatka z herbapolu ma w składzie owoc maliny, owoc jabłka i kwiat hibiskusa. Tak więc chyba jest ok? Staram się pić gorącą wodę z sokiem malinowym własnej roboty (tzn teściowej) ale jak się skończył to kupiłam właśnie tą herbatkę. Piję jedną raz na 2-3 dni, jak np. zmarznę gdzieś. Można się pogubić w tym wszystkim. Wcześniej czytałam, że nie powinno się jeść ananasa świeżego, gdzie indziej, że zagrozić mogłaby dawka 7 szt dziennie, więc raczej nierealna. Tak samo z herbatami, czytałam, że zielona nie wskazana, gdzie idziej piszą, że jak najbardziej wskazana. I weź tu bądź mądry :confused:
 
reklama
Kasik coś dla Ciebie w temacie siusiania ;-)
 

Załączniki

  • nacisk na pęcherz.jpg
    nacisk na pęcherz.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 52
Do góry