reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Magda super ze takie pozytywme wrazenie z pierwszego spotkania. Super ze sluchaliscie serduszek malenstw ;-) co jaki czas bedziecie miec spotkania w szkole rodzenia? ;-)

Ewelinka super ze wizyta udana i ze wszystko dobrze jest ;-) a malutki straszy mamusie.. ;-)
 
reklama
Madzia dziękuję, mamy się oboje bardzo dobrze, ja juz nie pamiętam, że jakieś CC miałam, ale też Synuś mój ukochany, daje odpocząć, jest przekochanym i bardzo grzecznym dzieckiem. W nocy muszę nastawiać sobie budzik, bo mnie nie obudzi za chiny na jedzenie, tak pięknie śpi :) mamy problemy z kupkami po mleku modyfikowanym, ale to samo widzę, że się męczy, napina- ja płaczę jak widzę, że on cierpi a Filip nic! Tylko minkami mi pokazuje, że coś nie tak. Wypełnia nasz świat po brzegi, ale nie żadnym wrzaskiem i płaczem, tylko swoją łagodną i radosną obecnością.

Czekamy teraz na Marcelinkę, co dzień zaglądam i sprawdzam czy to już! I bardzo dobrze, że wsmarowujesz tonę kremów, można przez te 9 miesięcy się pomęczyć z pielęgnacją brzusia, żeby nie mieć sobie nic do zarzucenia potem :)
 
Pewnie bedziemy dalej szukać mleka najodpowiedniejszego. Najpierw Filip dostawał Bebilon premium dla wcześniaczków, pięknie na nim przyrasta waga, ale musieliśmy zmienić na Bebilon Comfort typowo przeciw problemom z kupkami. Niestety nie pomogło. Radzimy sobie czopkami glicerynowymi, położna Alicja mówi, że to nic złego, że używamy czopka, że to minie i wszystko wróci do normy, ale jak będzie u nas w środę to wrócimy do tematu. Dobrze, że Ją mamy. Jest nieoceniona :)
 
Lenka
Moja Hania tez miala problem z kupka . Zmienilismy na mleko bebilon z tendencja do zaparć i kolek i zmienilismy dicoflor na bio gaje i jak ręką odjal. Wcześniej zalatwiala się raz na dwa dni i robila normalnie twarde kupki a teraz 3 razy dziennie papke ze nawet nie wiadomo kiedy robi tylko czuć :)
 
Lenka ja mój starszak miał problemy z kupkami w pierwszych miesiącach to pomógł nam syrop duphalac :-) efekt był natychmiastowy :tak: w internecie też dużo pozytywnych opinii i kupek w "pieluszkach" :-)może wypróbuj ?
 
Ech a moja biegunka w nocy sie rozkreciła, a na dodatek wyszedł ten hemoroid który juz tak pieknie sie schował:wściekła/y::wściekła/y: Dlatego wsiadłam w samochod i pojechałam do nocnej apteki po wegiel leczniczy, zawsze na mnie działał wiec mam nadzieje że teraz tez pomoze. Całe szczescie ze w ciazy mozna go brac. Maz spi bo rano do pracy i nie chciałam go budzic, pewnie sie zdenerwuje że po nocy pojechałam ale chociaz niech on bedzie wyspany. W ogole wieczor mialam okropny wszystko mnie bolalo, do tego hormony zaczely wariowac i placz. No a zeby tego bylo malo to mała wariowała jak szalona, moze te gazy przy biegunce tez jej nie dawały spokoju... Teraz licze ze po weglu bedzie ok a jak nie to do lekarza jutro.
 
reklama
Do góry