reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia zdjęcie przesliczne :)

Magda brzusio fajniutki :) Niestety nie widzę suwaczkow i nie wiem który to tc.

Kasik brzusio pokaźny, ja z bliźniakami nie mam większego i wcale nie spożywczy tylko bardzo ciazowy :)
A na moje oko to figura + brzuch to 100% chłopak :)
 
reklama
dziewczyny a ja mam takie spodnie z monari takie cos ala lajkrowate nie ciażowe i teraz tylko je tłukę do tego trzy bluzeczki ciażowe dwie tuniki i tak biegam sobie w tym.

Kasik taki brzusio to jeszcze malusi ale nawet sie nie obrucisz a zobaczysz jak urośnie.

Ja dzis byłam u połoznej na ktg i powiedziała ze ona jeszcze z tydzień to mojego porodu nie widzi bo mała wcale do kanału rodnego nie zeszła. Wcale mnie tym nie uszczęśliwiła. Serducho bije jak dzwon, ale powiedziała że Marcelina jest bardzo duża i zeby zrobić usg bo według niej to cięzko będzie mi ją rodzić naturalnie, kurde no i nie wiem co teraz. Wizytę co prawda mam jeszcze 14.10 ale nie wiem czy moj doktor zrobi mi to usg, może trzeba by na ip pojechać sprawdzić?????
 
Zuzia ja tak mniej więcej koło 2 tygodnia po porodzie miałam takiego doła że ryczałam codziennie ale to dlatego , że nie mogłam ogarnąć wszystkiego w domu - denerwował mnie bałagan , że nie mam czasu aby odkurzyć , poprasować itd .Teraz już lepiej jest bo jakoś daję radę ogarnąć wszystko i ryczę jak sobie przypomnę zeszły rok jak się udało i jak patrzę na malutką , która słodko śpi . Wciąż nie mogę dojść do siebie , że jednak jestem mamą .Nawet teraz jak piszę to mam łzy w oczach .A synuś cudowny.
Esiek dzięki za wiadomość o mamusiach
 
Ostatnia edycja:
zuzia sliczny ten twój kajtus tez bylismy z Hania na sesji ale miała juz 3 tygodnie wiec nie chciała nam zasnac,teraz czekamy na zdjecia załacze jakies jak juz beda.Ataka sesja to masz racje super pamiatka;-)
 
Cześć dziewczyny!!!
Aaaale Wy piszecie, jak tu po pracy Was ogarnąć? ;-):-D ale dałam radę :tak:

Magda masz fajny brzuszek. Roooośnie sobie ładnie :tak:

Zuzia ale śliczny chłopiec i śliczne zdjęcie!!!! :tak: Męża kolega, który jest fotografem, już też mnie nakręca na swoją sesję zdjęciową. Też robi piękne zdjęcia. Tym, że płaczesz razem z dzieciem nie martw się. Moje koleżanki też tak miały i teraz ze śmiechem wspominają tamte chwile;-)

Esiek oj procedury ivf przeszłam dwie ;-) nie dziwie się, że przeoczyłaś mój wpis, w końcu prawie rodziłaś! :-D Dobrze, że to był fałszywy alarm. Też pamiętam Ciebie z wątku o iui. Eh jakie to były daaaaaaawne czasy ;-)


Kasik ja mam troszkę większy brzuszek, choć dziś to wydaje mi się że jest wieeeelki :-D Takie jojo mam, jednego dnia mały, drugiego duży. I chyba kreska zaczyna mi się robić wzdłuż brzuszka :-D Spodnie z fotki, to są te z polecanej aukcji z allegro? A jeansy to chyba kupie od sprzedawcy polecanego przez Infinity SPODNIE CIĄŻOWE JEANS RURKI 4 KOL. rozm. M (4636071386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Choć tu bardziej z rozmiarówki wychodzi że powinnam brać rozmiar S
 
Smerfeta - patrz jaki los wredny - dwie invitro po to zeby strzelic naturalsa! Ehhh to jest to o co zawsze mialam pretensje do losu - ze nie znalam przyczyny, nie wiedzialam co leczyc itd... No nic, nie ma co biadolic - tak mialo byc i wazne ze J E S T !!!

A wracajac do IUI to jest to cos czego zaluje ze w ogole podchodzilismy :/

Dzis znowu mialam skurcze przepowiadajace, cos ten moj organizm szybko sie przygotowuje. Moze Gośka chce byc dobrze gotowa do SN..... :D A jeszcze nie wie ze ja jej cięcie funduje, ot sie zdziwi :)

Madzia - i co jaka decyzja? Bylas na izbie zważyć Marcele?

Ja ciagle rozważam sesje ciażowa. Z jednej strony chce to uwiecznić, z drugiej jak pomysle ze mam sie przed kims teraz rozebrac to jakos mi nie prędko. Hahah. :)

Maz mi wczoraj powiedzial ze wygladam jak delfin. To sie pytam czy nie chodzilo mu o wieloryba a on mi na to ze - w jego wyobrazeniu delfiny sa bardziej obłe........ zonk.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzia zdjęcie boskie:tak:

Magda śliczny brzuszek
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Kasik... chudzinka z ciebie... brzusio sliczny :tak:

Majka zaciskam kciuki
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Do góry