reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny - odnośnie wiaderek kąpielowych - ja nie używam ale koleżanka ma i super się sprawdza. Nie do kąpieli bo jak same piszecie to raczej trudno w nim umyć dziecko ale tak dla sprawienia dziecku przyjemności jest ok. Dzieci z reguły lubią się kąpać, ciepła woda dobrze działa na brzuszek a do tego pozycja w wiaderku jest naprawdę dla nich wygodna. Ale wanienki raczej nie zastąpi.
 
Dziewczyny te które nie wchodzą na kto po in vitro u Kasik beta pozytywna :-):-) Mam nadzieje że nie bedzie miec mi tego za złe ale tak sie ciesze ze musze napisac.
 
Emilia paszteu niby tez nie mozna takiego ze sklepu a ja sie zajadalam :))Nic Ci nie bedzie.

Madzia i Piotr jestem juz przyszykowana ale mloda chyba nie,ja chetnie zwolnie miejsce dla Was:-)


Bylam dzisiaj w szpitalu na wizycie,zostalam pomierzona,usg zrobione i wszystko jest ok,dzidzia zdrowa.Konsultant zapytal sie czy chce miec wywolywany porod juz czy czekamy jeszcze tydzien.On by poczekal bo jest to moje 2 dziecko i mala pewnie sama zechce wyjsc niebawem,a po co ingerowac.Wiec czekam,nastepna wizyte mam w czwartek i jak doczekam oczywiscie tej wizyty to wtedy zobaczymy :)
 
Dziewczyny ja chyba nie dożyję do końca mojej ciąży w spokoju :-( Byłam na połówkowym w Klinice i lekarz bardzo 'przyczepił się' do wymiarów małej - powiedział że za bardzo odstają od średniej i część z nich jest poniżej tzw. 5 centyla (różnica 1t5d a podobno nie powinno być więcej niż +/- tydzień). Do tego powiedział że łożysko wygląda nieprawidłowo - jest bardzo grube. I zgłupiałam co mam o tym myśleć :no:
Na wcześniejszym usg u mojej ginekolog różnice też wychodziły ale nie przekraczały tygodnia więc chyba teraz to się powiększa ...
Dostałam skierowanie na jakieś dodatkowe usg (echo serca) ale na samym skierowaniu mam zaznaczone że chodzi o 'hipotrofię płodu' czyli nieprawidłowy wzrost.

Oszaleję chyba :crazy: A byłam przekonana że po prostu sobie malutka wolniej rośnie i będzie mniejsza, nic więcej ...
 
Infiniti przykro mi że nie możesz odetchnąć w tej ciąży. Nie dość że się tyle naczekalas na nią to jeszcze same problemy ale na pewno wszystko skończy się dobrze. Malutka może urodzić się mniejsza i na pewno tylko na tym się skończy. Czytałam że hipotrofia może być spowodowana cytomegalia lub toxo może powtórz badania. Łez dużo na lewym boku i jedz produkty bogate w wit c to również pomaga i bądź dobrej myśli musi być dobrze ;)
 
reklama
Infinity jeszcze nic nie jest na pewno.Idz na te badania i w razie czego skonsultuj sie jeszcze z innym lekarzem.Moze mala faktycznie jest malutka.Przeciez do cholery ludzie sa rozni.Wiem ze nie jest latwo ale staraj sie nie stresowac.Bedzie dobrze zobaczysz:tak:.
 
Do góry