reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jogo jak się chyba czuje ruchy dziecka to łatwiej bez usg a u mnie nic nawet brzucha nie ma :(

No właśnie jak to jest z tym rośnięciem brzucha?? U mnie ogólnie to nic nie ma, no może sie trochę wypuklił i pod tłuszczykiem czuje twardszy ale cały czas nie wygląda jak ciążowy, jak ktoś nie wie ze jestem w ciąży to się nie domyśla. A co do wagi to zaczynałam z 71 lub 71,5 kg a dzisiaj się rano zważyłam na czczao i waże 72,7kg ale 3dni temu jak ważyłam się w trakcie dnia to ważyłam 74kg wiec już nie wiem jak to z ta waga jest ale zakładam że te 2,5kg to przytyłam...
 
reklama
Spróbuję z tą dietą i podtuczeniem mojej kruszynki :tak::-)

Bziumelka ja miałam podobno na Twoim etapie - jakieś +2 - 2,5kg. Obecnie mam jakieś 4 na plusie. Brzuch do ok. 18tc był bardzo mały, raczej jak wzdęty niż ciążowy wyglądał ;-) A później dość szybko się powiększył i tak od 19tc wygląda już jak ciążowy.Mniej więcej ok. 19tc poczułam też pierwsze ruchy, a bardziej regularne i silne od 20tc.
Aha i brzuch u wielu dziewczyn po południu/wieczorem jest większy - przypuszczam też że więc i waga z rana w stosunku do reszty dnia może się różnić ...
 
Bziumelka, my to prawie jednakowo bo dwa dni różnicy tylko ;) Ja mam +5 kg i w poniedziałek na wizycie zobaczę czy waga stoi czy coś się zmieniło. Na początku przez 2 tygodnie przybyło te 5 kg potem 2 spadły i zaś wyrównało do +5 (waże całe 55kg). Brzucha już nie jestem w stanie ukryć bo sobie starczy spód wszystkich ubrań ;) ale to ze względu na moją budowę, zawsze chuda z wystającym brzuszkiem :) Tyle że teraz brzuszek na zupełnie inny kształt niż ten poprzedni "od wzdęcia" i wciągnąć się go nie da.
 
Magda Ty to chudziutka jesteś to możesz sobie tyć a ja ogólnie waże 70kg więc jak bedzie 20 na plusie na koniec to pęknie 90kg:szok::szok: A tego to bardzo nie chce:wściekła/y::wściekła/y: Probuje jesc malo ale jak zjem za malo to mam mdłości i muszę zjeść więc nic z tego, plus taki że do słodyczy mnie nie ciągnie (zresztą tego nigdy za bardzo nie lubiła) ale za to chipsy zawsze jadłam tonami a w ciąży może ze dwa razy. Jak bym chciała to udałoby mi się duzo brzuch wciągnąć ale tego nie robie bo boje się że dzidzie zgniote :).

A z ciążowych zachcianek to zupa, zupa i jeszcze raz zupa jak nie zjem jej w ciągu dnia to nie mogę funkcjonować. Więc raz na 3 dni robie sobie pyszną zupke i codziennie po talerzu lub dwa. No i zupa musi byc ze śmietaną:-D:-D
 
Bziumelka, moja siostra policzyla że jak co 2 tyg będę miała +5 kg to do stycznia do 120 dobije hahahaha ;)
Co do zupy to tak :) choć już mi pomału przechodzi. Nigdy zup nie jadłam a teraz rosół to cud nad cuda :) i surówka z marchewki to drugie bóstwo ;)
 
Hehe no tak jak 5kg w 2tygodnie to ciekawie by nie było :) Ciekawe kiedy ruchy poczujemy. Ty pewnie pierwsza bo jesteś szczuplejsza.

Emilia, Oktavi, Genna a jak u Was z wagą??

A wiecie co u Hope84??
 
Ostatnia edycja:
Ja się zbliżam do 3 kg, ale na czterech stymulkach przytyłam jeszcze 7.
Zawsze miałam bardzo płaski brzuch,teraz mam wrażenie, rośnie codziennie. Nie z powodu tluszczu- jest twardy i wypukły :tak:
 
Bziumelka ja po stymulce ważylam 74kg !!!! Do transferu który miałam w kolejnym cyklu to schudłam do 72 (początek ciąży) a teraz waże 70,5 czyli -1,5 kg , brzuszek taki bardziej jak wzięty wieczorami a tak to flaczek:) lekko tluszczykowy ale ja zawsze taki miałam :) wiec narazie przoduje Magda w kg na plus :)
 
reklama
Do góry