reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Infinity kciuki za połówkowe ale to chyba formalność bo jak amnio wyszła ok to już chyba wiadomo że będzie dobrze?? Czy się myle??

Genna to nie chcesz poznać wczesniej płci dopiero przy porodzie??

Oktavi wiesz co mi chyba nie ważyli jeszcze dzieciaczka... Nic takiego nie mam w wypisie ale faktycznie we wszystkich klandarzach ciąży jest napiane że waga ok 50g wiec dziwny ten Twoj wynik.
A co do zakupów to ja do wczoraj nic nie miałam a wczoraj wygrałam trzy aukcje na allegro i mam prawie 60szt ubranek:szok: Oczywiscie kupiłam używane wiekszosc na rozmiar 62 bo to bezpieczniejszy. Kupiłam tez kombinezonik zimowy bo przecież rodzimy zimą wiec takie cacko bedzie niezbedne.
 
Genna a jakie te bobasy sa spokojne,tam jest jeszcze jeden filmik jak mlody spi,cos niesamowitego :)


Jogo czy Ty ogladalas One born every minute,seria 1 odcinek 1? Rodzi tam kobieta w obecnosci nastoletniego syna i glupiego meza policjanta.No sa przeciez jakies granice,mlody mial moze 17 lat,ta przy nim tylek wypina,masakra jakas.Dopiero polozna zareagowala i kazala mlodemu zmienic miejsce:-).A jej maz caly czas robil sobie z niej jaja,smial sie,ona w bolach a on sie cieszy.No noz mi sie w kieszeni otwieral :))Czy ci angielscy mezczyzni to sa jakimis idiotami?W odcinku nr 2 znowu jakies 2 pindy byly bo facetem ich nazwac nie moge.Kobieta w stresie a on patrzy na nia z otwarta geba haha.Wczoraj moj poziom hormonow siegnal zenitu!:rofl2::-)
 
Genna no to masz zaparcie aby nie wiedzieć :). Tylko lepiej uprzedzaj lekarza przed każdym usg że nie chcesz znać płci aby się żaden nie wygadał. A może sama zobaczysz kim będzie obcy bo jak to chłopak to dziewczyny czesto mówiły ze świecił synek klejnotami na usg :)

Peti fuj fuj fuj o jakich ty rzeczach piszesz!! Dziecko przy porodzie, ohyda. Przecież to trauma do końca życia. Ja to nie wiem czy pozwole mążowi byc na porodówce :/ Chociaż on bardzo chce....

A ja przed godziną kota zawiozłam do weterynarza na zabieg... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ale portfel o jakies trzy stówki zrobi się lżejszy :( No ale trzeba wszystkich wyleczyć przed urodzeniem dziecka aby bakterii nie nosili.
 
Infinity kciuki za połówkowe ale to chyba formalność bo jak amnio wyszła ok to już chyba wiadomo że będzie dobrze?? Czy się myle??
Też tak myślałam ale już mnie lekarz wyprowadził z błędu :eek: Podobno to wykluczyło ileś tam najczęstszych chorób genetycznych (m.in. te trzy trisomie które badają na USG prenatalnym w 12tc) ale niestety nie wyklucza innych, mniej popularnych czy ogólnie pozostałych wad niegenetycznych - wrodzonych. Nie ma niestety badań które wykluczą wszystkie wady, także niepewność pozostaje aż do porodu. Ale spko - jestem dobrej myśli :tak:

Co do wagi maluchów - mi zaczęli 'ważyć' małą na podstawie usg od 18tc - wtedy wyszło ~170 gram a na wczorajszym ~270 :-)
A co do moich kilogramów to przybyło mi ok. 4 ;-)

Peti super to koło, i maluchy wyglądają na bardzo zadowolone :-D
 
reklama
Do góry