reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka no to zaszalalas dzisiaj haha,ale dobrze,bedziesz przygotowana i jeszcze jak tanio to tylko brac!:-)

Madzia ja ogladalam filmiki na you tube i one sa wlasnie od urodzenia i wiem ze co niektore tylko chyba do 6 miesiecy.Maluchy czuja sie w tych wiaderkach jak w lonie mamy i jest im cieplutko.Podobno swietnie dzialaja na kolki bo dziecko siedzi z podkurczonymi nozkami.Ja je kupie i wyprobuje :))
 
reklama
Też kiedyś oglądałam filmiki z tymi wiaderkami i do mnie jakoś ten widok nie przemawia... Wanienka to takie normalne a wiaderko jeszcze nie bardzo.. Chociaz moze i faktycznie jest łatwiej kąpać dziecko. Ja w 99,9% jestem zdecydowana na wanienke.

Peti wydaje mi sie ze cena bardzo dobra no i powoli trzeba kupować bo jak zaczne wszystko na raz to bedzie problem. Jak skończe remont to zaczne kupowac mebelki do pokoju, już wszystko mam upatrzone :)
 
Wiaderko jest dla maluszków, podobno mają czuć się w nim bezpiecznie. Pomysł fajny ale z drugiej strony wydaje mi się że miejsca w tym nie ma na to aby umyć malucha. Ja na pewno wybiorę tradycyjną wanienkę :sorry:

Bziumelka ja popieram Twoje zakupy :-) Mi też wydawało się że za wcześniej zaczęłam a teraz mówiąc szczerze już na każdy miesiąc aż do porodu mam zaplanowany jakiś większy wydatek a gdzieś muszę jeszcze upchnąć zakupy brakujących niby 'drobnych' rzeczy które później w całości też są sporym wydatkiem. Także uważam że nie ma co czekać ;-)

Dziewczyny mam dziś połówkowe także proszę o kciuki :-)
 
Infinity kciuki za polowkowe &&&.

Peti wiem cos o hormonach :) wczoraj brat jechał na wakacje z rodzina. Ich Taxi spóźniło sie 55min w miedzy czasie zamówiliśmy inna taksówkę . W sumie na dojazd na lotnisko i odprawę zostało im 1.20 gdzie na same lotnisko jedzie sie 45min. Stres ogromny wiec jak przyjechał ten ich taksiarz to zwyzywalam go na czym świat stoi nie przebierając w przeklenstwach . Normalnie pewnie byłabym kulturalniejsza ale jak sie wkurzy babę w ciazy to ma sie przechlapane:) chlopina tylko zbladł i wydusił z siebie ze były korki .

Tez jestem zwolenniczka wanienek. Emilia wiem o czym piszesz ale wydaje mi sie ze waninieka bedzie wygodniejsza. A na pózniej mam tez stelazyk do wanny ale to pewnie od 3 mc zacznę używać .
 
Forumowe ciocie przedstawiam najnowsze zdjęcie naszego obcego , juz bardziej wyglada jak człowiek ale podczas USG jeszcze troszke kosmita :)
Zobacz załącznik 636571
Jak dobrze się przyjrzyjcie to zobaczycie co za mała świnka pokazuje nam !!! Niestety środkowy palec :) całe USG mamy nagrane na płytkę wiec jest co oglądać , machal raczkami, drapal sie po głowie a na samym początku przedstawił sie środkowym palcem :D
Stopniowo odstawiam Luteine i duphaston, prawdopodobnie duża ilości progesteronu jaką biorę powoduje moje "kłaczki"
Wizyte miałam późnym wieczorem a jak wiadomo
Tzw poranne mdłości o ja mam wieczorem, wec musieli na mnie poczeka w gabinecie aż porozmawiam z wielkim uchem :) jak dr mnie zobaczył to odrazu przepisał Torecan, niestety czopki wiec wszystkie otwory mojego ciała juz są zapchane hahahaha, od wczoraj juz ni biorę estrofemu jupiiiii, kwas foliowy 5 zamienił juz na zestaw witamin Omega Med Optima forte, zatem został mi clexane i acard :)
Sprawdzał przeciętność karkową obcego, wyszła jak na ten moment 2,0 , niestety musiał nim wstrząsnąć bo nie chciał współpracować , uparte to nasze dziecko :)
W gabinecie siedzieliśmy 40 min, ale wszystko sprawdzone :) najbardziej sie ciesze ze leków juz mniej , bo nic tylko pamietać co, kiedy wziąć :/ kolejna wizyta 27 sierpnia, a w miedzy czasie jeszcze badania prenatalne :)
Idę zapodac sobie magiczne lekarstwo na kłaczki , niestety po nim moze kręcić mi sie w głowie, wiec cudownie , nie ruszę sie dzisiaj z domq:/
Miłego dnia dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
Genna piękny paluszek pokazuje twój maluszek.
Co do tych wiaderek to ja muszę sobie ten film oglądając Ale chyba nie umialabym umyć dziecka w takim czymś ją mam taki fajny kombajn panienka, przewijak, półeczka na kosmetyki i myślę że się sprawdzi.
 
Minni gratuluję córeczki!
Ona dzięki za adres strony o wyprawkach.
Peti załozyłaś żółta koszulkę... liderki?
Infinity powodzenia na badaniu.
Emilia gratuluję 8,5 centymetrowego szczęścia. Tez zastanawiam się nad tym bujaczkiem, ale nie wiem, czy nie wybiorę takiego, który sam kołysze.
Genna tak trzymać ;-)

Kiedy dziewczyny zaczęłyście kupować ubranka? Bo ja się trochę wstrzymuję... jestem w 15 tygodniu.
Wczoraj widziałam moje szczęście - DZIEWCZYNKA JAGIENKA!!!! Już potwierdzone :-)
Mała waży już 123 gr (a na podpisie pod suwaczkiem jest, że 28 gr -kto to pisał?) i jest zdrowiutka, chyba będzie grzecznym dzieckiem, bo nie szaleje za bardzo w brzuchu, albo może przeszkadzałyśmy Jej w spaniu :-D

Mogę prosić o dopisanie imienia i daty porodu (22 stycznia) do kalendarza?
Dziewczyny będące na podobnym etapie ciąży, jak u Was waga?
 
Oktavi gratuluje dziewczynki :) chciałabym bardzo dziewczynkę ale czuje ze bedzie chłopak, dlatego wole poczekać do porodu by sie przekonać kim che byc obcy :)
Oktavi ty tez nic nie kupiłaś, ufffff bo myslalam ze tylko ja będę taką wyrodną matką :p jakos boje sie cokolwiek kupić i to jeszcze trochę potrwa :)
 
Oktavi piekne imie Jagienka,gratuluje!Na Twoim etapie ciazy ja juz zaczelam kupowac,wozek mialam a 9 tygodniu ciazy,ale to byl prezent.Bziumelka szaleje i dobrze,Okazje trzeba lapac :)Ale niektore dziewczyny czekaly z zakupami do porodu,kazdy wie co dla niego najlepsze.Koszulke liderki powoli zakladam,gorzej z Lucy, w ogole nie jest zainteresowana :)))
Genna niezle zdjecie,widac ze bobas ma charakterek:-D!

Jogo to mu pojechalas haha,hormony gora!A z drugiej strony to taksowkarz powinien byc barfziej przewidywalny jezeli chodzi o korki i to jeszcze w Londynie!Taka prace wybral :)

Infinity kciuki za polowkowe:tak:
 
reklama
Do góry