reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam!
Mi dzis przyszedł drugi list w sprawie wizyty w szpitalu u położnej, taki sam ale z inna data. Pierwszy był na 21-go a drugi 25-go. No wiec zadzwoniłam i sie okazało ze 21-go to jakiś błąd i w ogóle nie powinnam go dostac. Super! Na darmo brałam bezpłatne wolne, bo 25-go i tak nie pracuje. A do tego bedzie wtedy 13t1d wiec ostatni dzwonek zeby porobic badania ważne.
 
reklama
Esiek dokładnie w bobolandzie, ale w tej pierwszej hurtowni też byli za cybexem i jak szukałam mojego wózka w kropki na internecie i zadzwoniłam do Pana bo miałam wybór fotelika do tego wozka to tea zasugerował cybexa a nie był to najdroższy fotelk. Jak sie czujesz wychodzisz dziś?
 
Peti30-jestesmy zachwyceni wozkiem,ciekawe czy Olivier tez bedzie ;)Fotelik mamy ten sam,tez pasuje do naszego wozka ;)
coraz dluzej spie czy to normalne??dzisiaj do 11 pociagnelam ;)

Wszystkim gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za wizytujace ;)
Milego dnia
 
Ja śpię po 9-10 godz i to chyba normalne.

Dziewczyny kiedy odstawilyscie progesteron? Bo ja w piatek bede miała 12t1d i chyba trzeba w 12 wlasnie tygodniu? Miałam isc do polskiego gina 25 lipca ale jednak bedzie pózniej, dopiero 5 sierpnia, wiec teraz sama nie wiem, tak to on by mi powiedział. W klinice ivf kazali odstawić juz w 6 tyg po pierwszym usg. Ale sie balam i poszłam do polskiego gina wlasnie, on kazał brac. I czy od razu odstawilyscie czy bralyscie mniejsza dawke przez jakiś czas? Dodam ze dalej plamie, ale od wczoraj troche jaśniej.
 
Niepokorna super ze wozek super!:-D
Co do spania to dopada nas roznie nie ma reguly,dla dziecka jak najlepiej spac jak najdluzej.

Bylam dzisiaj u Antepowicz,Lucy wazy 3200,wszystko w porzadku,szyjka dluga,nic szybkiego porodu nie wskazuje.I ja w ogole nie wygladam jak do porodu cokolwiek to znaczy:cool:Tak czy siak herbatke mam zaczac juz pic 3 razy dziennie:szok:I jak w 40 tygodniu nic sie nie wydarzy to mam do niej przyjsc na "maly masaz" jak to okreslila:-)

Emilia z ta sluzba zdrowia jest chyba wszedzie tak samo.U mnie tez ze 2 razy namieszali z datami,a jestem semi private,tak ze to nie ma znaczenia czy poblic czy nie.Tylko u mnie to juz bylo w pozniejszym okresie i ja sie na zmiany nie zgodzilam bo powiedzialam ze praca itp i przeszlo.Ty idziesz pierwszy raz ,ale pozniej sie nie daj:no:
Progesteron bierze sie przewaznie do konca 12 tygodnia.Ale przy plamieniach nie wiem.Zadzwon do gina.
 
reklama
Do góry