reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie tez zimno i deszczowo niby na weekend coś cieplej i znowu deszcz ale czeko sie spodziewać po uk. Na jedno do dobrze ze upałów nie ma bo łatwiej w ciazy ale z drugiej strony mi smutno ze w tym roku nie zażyłe kąpieli słonecznych w Polsce. Co roku jeżdzę na wakacje do Polski a Twym niestety za duże ryzyko podróży :( dopiero w kwietniu 2015 polecę ahh ... Pociesza mnie tylko,fakt ze juz w 3 pojedziemy :) Wiecie ze dopiero dzisiaj odebrałam wyniki na zd zrobione w 13 tyg! ryzyko 1:11 ml . Wiedziałam ze sa dobre bo nikt nie dzwonił z inf ze coś nie tak ale nie miałam odwagi sie dowiedzieć jaki jest ten wynik konkretnie. Nawet teraz serce mi biło szybciej jak odsluchiwalam wiadomosci od położnej w sprawie tego wyniku.

Zuzia co co tam u was? Mam nadzieje ze handry ci przeszła a problemy sie same rozwiązały. Jesli możemy jakoś pomoc lub cie wesprzeć to pisz.

Elleni , niepokorna jak wy sie czujecie ? Brzuszki macie duże ? Ja mam juz konkretny.

Lolitka gratuluje synka :))!

Martaczi a jak tam twoje przygotowania , na jakim jestes etapie?
Szyszka śmiem twierdzić ze jestes nasza liderka teraz :) z aktywnych udzielających sie osób na forum teraz jestes najbliżej rozwiązania, czekamy razem z toba:)

bzibziok ok ciekawie ten twoj wozek wyglada, a sa zdjęcia w wersji spacerowej?
peti szwagier faktycznie spoko, moze chce zostać chrzestnym:) obejrzałam filmik o twoim wózku i powiem ci ze jest niczego sobie.

esiek dobrze ci idzie prowadzenie kalendarza , uwielbiam jak nam sie lista zapełnia :)
lenka ja tez niepomog w sprawie zgagi bo jej nie mam . Miałam po sterydach na początku ale ciepła herbata pomagała. Słyszałam tez ze szklanka mleka łagodzi zgagi.

madzia szybkiego powrotu do zdrowia ci życzę !
 
Madzia i Piotr wyniki w miarę ok. choć już górna granica bo u ciężarnych norma jest do 120. Pewnie dietę dostaniesz. Ja ze względu na cukry w drugiej ciąży dostałam przy takich insulinę już no ale u mnie było to do przewidzenia bo z synem też wylądowałam na insulinie tylko trochę później niż teraz ... ta ciąza mnie nie oszczędza bo oprócz dziennej insuliny do posiłków ostatnio dostałam nocną bo cukier na czczo wysoki :-(

Jego u nas dobrze ;) rosnę i rosnę heh. Mógłby ten brzuch już się zatrzymać przy tej wielkości:rofl2:
 
Bzibziok fajny zestaw w rozsądnej cenie . Zdziwiłam sie ze baza iso fix jest juz w zestawie bo ja placilam za nia 100£ czyli 500pln . Ja nie bardzo moge miec wozek z Polski bo nie mieści mi sie w autobusie w przejściu a u nas jest obowiązek wsiadania od kierowcy tylko. Duzo jeżdzę autobusami i potrzebuje wozek ktory jest zgrabny i sie wszędzie mieści stad moj wybór padł na buogaboo cameleon 3 . Ważne dla mnie było tez by miał przekładana rączkę bo to jest bardzo wygdna fukcja przed słońcem czy wiatrem. Ale gdybym mieszkała w Polsce to brałbym wozek polskiego producenta bo jest bardziej dostosowany do dróg i warunków potowych w naszym kraju. Pytałas czy ktoś mnie odwiedzi wiec mama przyjeżdża w terminie porodu na 3 tyg a potem teściowa i znowu na święta rodzice na 3 tyg. Tak ze nie jest zle ale i tak tęsknię za domem ( mieszkam na wsi w Polsce) za ta cisza i spokojem . Jak jestem zmęczona to uciekam do Polski do rodziców naładować akumulatory:) trudno poczekam ale za to jak będzie fajnie pojechać juz z córeczka !
 
Hej dziewczyny, mam kryzysową sytuację, od dwóch dni ustały mi wymioty i mdlości. Trwały przez 2 tygodnie, ostatni tydzień codziennie rano wymiotowałam, a teraz nic, kompletnie. Pozostał inny posmak w ustach i od czasu do czasu rozdrażnione i powiększone piersi. Nie mam krwawień, ani też nie boli mnie zaspecjalnie brzuch, biore progesteron i dużo odpoczywam, ale dziś już od 4tej nie śpie, bo śniło mi się że poroniłam i zamartwiam sie strasznie. Wizyte u gina mam dopiero 13 czerwca. Nie mam możliwości iść nigdzie wcześniej. Czy któraś tak miała, czy to możliwe że w 9 tygodniu i 4 dniu, już dolegliwości mogą ustępować? Bardzo Was proszę o pomoc poradę.
 
Mundek ja tak miałam i też przerażona poszłam do gina, że nie mam mdłości i piersi przestały boleć...itd więc ona też się trochę przestraszyła i zrobiła usg, na szczęście wszystko było ok. Więc usłyszałam że po prostu taka moja uroda. I faktycznie już w zasadzie mdłości potem nie miałam, tylko czasami mnie lekko muliło po obiedzie. I to było właśnie koło 8-9 tygodnia. Tak że nie zamartwiaj się, wiem że łątwo powiedzieć ale ja się nie potrzebnie zestresowałam i potem żałowałam.
 
reklama
Bzibziok bardzo Ci dziękuje za tego posta. Troszkę się uspokoiłam, że też tak miałaś i nic złego to nieoznaczało. Jestem tym wszystkim bardzo przybita, ale nic więcej nie jestem w stanie zrobić oprócz brania progesteronu, odpoczynku i obserwowania się. W szpitalu usg mi niezrobią z takiego powodu, nawet mowy nie ma, a wizyty ginekologicznej nie da się przyspieszyć bo terminy, terminy. Bardzo mnie to stresuje, szczególnie, że nawet zapach kawy mi już nieprzeszkadza. Fakt, ochoty na nią absolutnie nie mam, ale zapach już jest okey.
 
Do góry