reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka gratulacje :-)

Madzia i Piotr,ja nie mam pojecia bo jeszcze nie widzialam swoich wynikow,poinformowano mnie przez telefon ze wszystko jest dobrze.A lekarz Ci nic nie powiedzial?
 
reklama
Madzia i piotr,pewnie wyniki sa ok,moze ktoras z dziewczyn z cukrzyca moglaby je odczytac.

Lolitka u mnie tez widac :)

Strasznie tu cicho dziewczyny,mam nadzieje ze to te upaly tak na Was dzialaja,chyba sie nie wykruszamy powoli:-(
 
Dziewczyny ja przez ten mój kaszel dzisiaj od 4 rano nie spałam i wybrałam się do lekarza bo mnie to wykonczy . A teraz siedzę z inhalatorem i się razem z moją kropką instalujemy a pogoda normalnie masakra czy to mir może być normalnie tylko albo upał albo zima:mad:
 
Nikt się nie wykrusza! U nas w Sz-nie dziś zimno i nic się nie chce, ogólnie leniwy dzień spod koca nie wyszłam. Widzisz lolitka - dziewczyny tez piszą, ze widać.
Madzia i piotr - ja nie pomogę bo pojęcia nie mam ;/
 
reklama
Dziewczyny czy któraś się orientuje ile razy dziennie można łykać np. malox na zgagę? Zamęczy mnie dziadostwo... Od kilku dni prawie cały czas trzyma mnie zgaga. Wezmę sobie łyżkę Maloxu, a po 2-3 godzinach wraca :/ na pewno zapytam na wizycie we wtorek, ale może któraś z Was już takie pytanie zadawała swojemu lekarzowi?
 
Do góry