reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś ja nie wiem o co chodzi, tak powiedziała doktor co mnie do szpitala przyjmowała, tak więc nospy nie biorę

Lawendowy Sen no ja mam wystrzałową kreację :-):-D:-):-D:-) a o włosach to lepiej nie mówić, aż się boje jakie odrosty będę mieć we wrześniu jak tak dalej pójdzie :szok:
 
reklama
Gotadora...niemozliwe, żeby nospa szkodziła, bo ja biorę ja od polowy ciazy a szyjkę mam dluga, ponad 4cm... No ale rzeczywiście, co lekarz to opinia. Ważne,zeby ufać swojemu :)

Dziewczyny gratuluje studniówek! Lawendowy ma racje, fryzjer i kosmetyczka juz dawno powinna być zamowiona! :)
 
dziewczyny mi nospa nie szkodziła dopóki szyjka była długa, twarda i zamknięta, a jak jest krótka i miękka to dr powiedziała,że nospa niestety i na szyjkę podziała rozkurczowo, dlatego nie można
 
Skoro tak mnie ładnie zapraszacie to jestem :tak: mam nadzieję że tak mnie tutaj zaczarujecie dziewczyny, że będę mogła być tutaj pełnoprawnym członkiem na specjalnych warunkach tylko dla ciężaróweczek już niedługo ;-) Póki co do transferu będę łapać Wasze wiruski więc przesyłajcie ile tylko się da:-D
Całuski gorące..miłego wieczorku:-)
 
Ikasia nie martw się tą nospą skoro Ciebie to zmartwienie nie dotyczy, ja na początku też miałam super szyjkę i mogłam brać 3 razy dziennie nospę, a skoro teraz mam krótką i lekarz mówi,że nie powinno się brać nospy wtedy gdy jest KRÓTKA ( nie DŁUGA i TWARDA) więc chyba wie co mówi
 
Witajcie dziewczyny. To pozwólcie, że ja też się dołączę. Co prawda moje crio najprawdopodobniej dopiero w październiku, ale mam nadzieję, że do tego czasu nazbieram tyle fluidków ciążowych, że może tym razem się uda... :tak:
 
reklama
Do góry