reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No to pieknie! Dziecki zdrowe i niech rosną! Pilnuj sie kochana! Wirusa nam nie trzeba teraz!! A robisz nifty czy nie?
Ciąża mogą jest przeciwwskazaniem do nifty...
To trzeba miec od razu duzo ciuszkow az
Do 68?? Boze! Ja myslalam ze tylko 56!
A po ile sztuk kazdego elementu z jednego rozmiaru masz??
Ja kupowałam 50 bo moja mała na prawdę mała była.
Ja dostałam sporo fajnych rzeczy od siostry ale też kupiłam kilka pak z vinted, i tam się trafiło kilka do wywalenia. Swoją drogą to vinted te samo zło 😂
U mnie chłopczyk będzie. Ciągle bezimienny ale już jakaś mini listę imion stworzyliśmy 😜
Super że już po prenatalnych jesteś ❤️. Jak swoje sobie przypomnę i ten stres, te ja dziękuję 😱.
A lekarz określił już płeć?
Ja dla synka noszę imię w sercu od kiedy 15 lat skończyłam... To większe dziecię to na 70% dziewczynka. A drugie się kryło tak ze mimo ze najpierw mówi dziewczynka to potem sie wycofał i mówi że jest 50/50.
Wow, nie wiedziałam 😱. Ale za to ciuch jakie miękkie i prawie wyprasowane się wyciaga, achhhhh😍
Powiem Ci ze u mnie tak nie wzrosły rachunki. A wygoda jaka...
 
tez mam te komode, spox jest 😁 i tez mam tak poukladane choc jesi masz moejsce, ja bym je mniej skladala. Czemu? Bo teraz masz mase czasu na prasowanie a skladanie, potem bedzie mniej wiec im
mniej skladania tym lepiej 🤪
W rozmiarze 56 jest miejsce... Rozmiar 62 mam w dwóch szufladach 😂. A 68 się wcale nie zmieścił i trzymam poprasowane w worku próżniowym 😜
Jak dziecko się urodzi to będę tam po prostu wrzucać jak leci coś czuję 😂
 
wyprasowane??? Moje nie wychodza wyprasowane, miekkie i cieplutkie tak, aw wyprasowane to chyba jak sie po 5 sztuk wrzuca 😂
U siostry widziałam jak lumpy wyciągała i większości były prawie nie pogniecione 🤔. Ona ma osobno suszarkę, nie wiem czy to ma coś do rzeczy czy nie 🤔
Aha, i ona ma jakiś bardzo duży wsad, mówiła 🤔
 
W rozmiarze 56 jest miejsce... Rozmiar 62 mam w dwóch szufladach 😂. A 68 się wcale nie zmieścił i trzymam poprasowane w worku próżniowym 😜
Jak dziecko się urodzi to będę tam po prostu wrzucać jak leci coś czuję 😂
u mnie 50-56 to byl miesiac i przeskakiwaly dalej, 62 nosily ciut dluzej, ponad 2 miesiace i potem 68 tez ciut dluzej.
Ja bez prasowania nie moge, wszytsko musze, niestety to z suszarki wg mnie tez nie wyglada na wyprasowane, ale jakbym wkladala mniej to kto wie…
 
Najmniejszy mam roz 56🤔. Najwyżej dzieć przez miesiąc będzie goły leżał pod kocem 😜
Kupiłam sobie te komodę hemnes z Ikea i jest fajna bo ma dużo szuflad. Tylko nie wiem czy kupować jakieś organizery na te ciuszki czy wystarczy jak są tak poukładane w piramidki 🤔.
Nie śmiać się z moich rysunków 😜
Spokojnie wystarczy taka ilość ubranek. Ja nie miałam nic, ZERO, kupiłam jakieś małe rozmiary przez neta ale córka urodziła się 54 cm i założyła może dwa razy. Przyznam, że system kupowania rzeczy na bieżąco sprawdził się rewelacyjnie, miałam tylko potrzebne rzeczy.
U nas mąż kąpał dzieci, potem ja ubierałam i do karmienia, a on prał tych kilka ciuszków. Moje dzieci rzadko wymiotowały ani jakoś specjalnie nic im nie przeciekało.
Fredzia już za chwilę, już za momencik będziesz mamą :) jak ten czas zleciał.
 
Ciąża mogą jest przeciwwskazaniem do nifty...

Ja kupowałam 50 bo moja mała na prawdę mała była.

Ja dla synka noszę imię w sercu od kiedy 15 lat skończyłam... To większe dziecię to na 70% dziewczynka. A drugie się kryło tak ze mimo ze najpierw mówi dziewczynka to potem sie wycofał i mówi że jest 50/50.

Powiem Ci ze u mnie tak nie wzrosły rachunki. A wygoda jaka...
o super wieści. Życzę spokojnej ciązy.
 
U siostry widziałam jak lumpy wyciągała i większości były prawie nie pogniecione 🤔. Ona ma osobno suszarkę, nie wiem czy to ma coś do rzeczy czy nie 🤔
Aha, i ona ma jakiś bardzo duży wsad, mówiła 🤔
Ja m w suszarce dodatkową funkcje, właśnie prasowanie. Ale trzeba wyjąć od razu po skończeniu (może być dużo). Wtedy naprawdę fajnie wygląda
 
Ja mam już lumpy do rozmiaru 74😂. Ale nie, nie musisz tego wszystkiego teraz kupować. Ja po prostu sporo od siostry dostałam i dlatego mam więcej.
Na YouTube mówią żeby kupic po 3 szt z każdego rodzaju ciuszka, czyli 3 pajacyki, 3 body itd. Dla mnie to trochę nierealne bo przecież to chyba codziennie byś prała 🤔. Już nawet @Kasiekt pisała że bardzo często pr

Spokojnie wystarczy taka ilość ubranek. Ja nie miałam nic, ZERO, kupiłam jakieś małe rozmiary przez neta ale córka urodziła się 54 cm i założyła może dwa razy. Przyznam, że system kupowania rzeczy na bieżąco sprawdził się rewelacyjnie, miałam tylko potrzebne rzeczy.
U nas mąż kąpał dzieci, potem ja ubierałam i do karmienia, a on prał tych kilka ciuszków. Moje dzieci rzadko wymiotowały ani jakoś specjalnie nic im nie przeciekało.
Fredzia już za chwilę, już za momencik będziesz mamą :) jak ten czas zleciał.
Właśnie u mnie też mały nie wymiotował kupy nie przeciekały i wcale dużo tych ubranek na początek nie trzeba było ale wiadomo zależy jakie dziecko się trafi. Więcej ubrań zużywamy od czasu rozszerzania diety i raczkowania🙈 a na początku to chyba po te trzy komplety by nam wystarczyło ale dostałam używane więc było ich więcej 😅
 
reklama
@fredka84 A rajtuski na 56 też kupowałaś? Ja mam dwie pary(dostałam od przyjaciółki) i zastanawiam się czy na takie maleństwo potrzeba więcej? Przecież mam tyle tych pół śpiochów i pajacyków 🤷 u mnie szuflada na 56 wygląda tak... Te dwie rzeczy od góry w nieładzie to przygotowane do szpitala na wyjście do ewentualnego dopakowania 😜
Na róż 50 mam trzy ubranka w razie w. (ps większość ubranek dostałam od siostry i przyjaciółki, parę sztuk tylko dokupiłam bodziakow)
 

Załączniki

  • IMG_20220120_120946.jpg
    IMG_20220120_120946.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 58
Do góry