reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kurde Justi, ja to też nie mogłabym usiedzieć albo raczej uleżec🤷. Nie umiem tak, więc nie dziwię ci się.
A powiedz, masz już wszystko przygotowane? Ja skończyłam dziś prasować ciuszki od 56 do rozmiaru 68. I już widzę, że mam tego za dużo🤔.
Muszę przywieźć od siostry łóżeczko, bo u niej trzymam. Tylko że ona ma teraz kwarantannę i muszę się wstrzymać 🥴
Chodzę na szkołę rodzenia i jakoś się lepiej czuję, bo babka super wszystko tłumaczy i pokazuje. No zostaje jeszcze sprawa porodu ale spróbuję za tydzień znów z lekarzem pogadać i go trochę przycisnąć.
Wykupiłam sobie jeszcze taki kurs online rozwój dziecka 1- 3 m-ce od mamy fizjoterapeuty. Znasz? Babeczka jest ekstra. Sama ma czwórkę dzieci i jest z piątym w ciąży 😱. Nie chodzi w kaftanie więc chyba ogarnia 😂
Tak już mam wszystko kupione, w sobotę mój ma łóżeczko skręcić, torba cała spakowana w weekend ma mój jeszcze dopakować druga ta co będzie musiał mi do wyjścia przywieźć. Wolę mieć już wszystko gotowe jak by mnie wzięło. Co do ubranek mam poprawne wszystko a poprasowane r 56 i parę ciuszków z r62 resztę po rozwiązaniu chyba dopiero albo poproszę moja przyjaciółkę o pomoc bo sama się oferowała 😉 ogólnie to z tą wyprawka to się niby wszystko mam ale czuję jakbym nic nie miała przygotowane 🙉🤷 z drugiej strony czy na to wszystko można się przygotować w 100 %? mamę fizjoterapeutke znam i to prawda super babeczka 😍
 
reklama
Ja się najadłam gołąbków i ten maly trol mnie już z pół godziny kopie na wszystkie strony 😜. I teraz nie wiem czy lubi, czy rzuca się bo nie lubi 😜
Znaczy że pożera - jak nie będzie mu smakować to by Cię w żołądek kopał " a masz matka! Niech Ci zgaga te gołębie wyjdą"🤣..... Mmmm ale bym zjadła takiego gołąbka 😍 ja pampersy mam kupiłam 3 różne po dwie małe paczki zobaczymy które Hani spasują i czy nie uczula. Aspirator kupiłam z candypola
 
No to dobrze, bo niektóre rzeczy są tak ładne że szkoda założyć je tylko raz lub wcale. I tak kilka rzeczy używanych wywaliłam bo były zapinane z tyłu, a kto będzie się z tym męczył 😜
Jeszcze pampersow i aspiratora nie mam a tak to chyba wsio 🤔.
Nie nawidzilam rzeczy zapinanych z tyłu i tych bez rozpinania w nogach.
Ja się najadłam gołąbków i ten maly trol mnie już z pół godziny kopie na wszystkie strony 😜. I teraz nie wiem czy lubi, czy rzuca się bo nie lubi 😜
Jak nic taniec z radości. Ja tam bym tańczyła. 🤪

@fredka84 a co u Ciebie będzie?

Ja po prenatalnych. Dzieci żyją i podobno mają się świetnie. Jeden dzieć jest tydzień większy nic wynika z OM a drugi w sam raz jak OM. U jednego podobno z przeziernosci jakieś prawdopodobieństwo wyszło ale to u tego którego trudniej zbadać było bo się chował i jest mniejszy. 27 mam wizytę u mojego gina to poproszę żeby sprawdził.

Za to dzisiaj w pracy zawał serca. Na dzień dobry wymaz bo koleżanka z pokoju pozytywna. No powiem wam, że nigdy tak się z 1 kreski nie cieszyłam jak dzisiaj.... jestem negatywna.
 
Nie nawidzilam rzeczy zapinanych z tyłu i tych bez rozpinania w nogach.

Jak nic taniec z radości. Ja tam bym tańczyła. 🤪

@fredka84 a co u Ciebie będzie?

Ja po prenatalnych. Dzieci żyją i podobno mają się świetnie. Jeden dzieć jest tydzień większy nic wynika z OM a drugi w sam raz jak OM. U jednego podobno z przeziernosci jakieś prawdopodobieństwo wyszło ale to u tego którego trudniej zbadać było bo się chował i jest mniejszy. 27 mam wizytę u mojego gina to poproszę żeby sprawdził.

Za to dzisiaj w pracy zawał serca. Na dzień dobry wymaz bo koleżanka z pokoju pozytywna. No powiem wam, że nigdy tak się z 1 kreski nie cieszyłam jak dzisiaj.... jestem negatywna.
No to pieknie! Dziecki zdrowe i niech rosną! Pilnuj sie kochana! Wirusa nam nie trzeba teraz!! A robisz nifty czy nie?
 
Kurde Justi, ja to też nie mogłabym usiedzieć albo raczej uleżec🤷. Nie umiem tak, więc nie dziwię ci się.
A powiedz, masz już wszystko przygotowane? Ja skończyłam dziś prasować ciuszki od 56 do rozmiaru 68. I już widzę, że mam tego za dużo🤔.
Muszę przywieźć od siostry łóżeczko, bo u niej trzymam. Tylko że ona ma teraz kwarantannę i muszę się wstrzymać 🥴
Chodzę na szkołę rodzenia i jakoś się lepiej czuję, bo babka super wszystko tłumaczy i pokazuje. No zostaje jeszcze sprawa porodu ale spróbuję za tydzień znów z lekarzem pogadać i go trochę przycisnąć.
Wykupiłam sobie jeszcze taki kurs online rozwój dziecka 1- 3 m-ce od mamy fizjoterapeuty. Znasz? Babeczka jest ekstra. Sama ma czwórkę dzieci i jest z piątym w ciąży 😱. Nie chodzi w kaftanie więc chyba ogarnia 😂
To trzeba miec od razu duzo ciuszkow az
Do 68?? Boze! Ja myslalam ze tylko 56!
A po ile sztuk kazdego elementu z jednego rozmiaru masz??
 
Kurde Justi, ja to też nie mogłabym usiedzieć albo raczej uleżec🤷. Nie umiem tak, więc nie dziwię ci się.
A powiedz, masz już wszystko przygotowane? Ja skończyłam dziś prasować ciuszki od 56 do rozmiaru 68. I już widzę, że mam tego za dużo🤔.
Muszę przywieźć od siostry łóżeczko, bo u niej trzymam. Tylko że ona ma teraz kwarantannę i muszę się wstrzymać 🥴
Chodzę na szkołę rodzenia i jakoś się lepiej czuję, bo babka super wszystko tłumaczy i pokazuje. No zostaje jeszcze sprawa porodu ale spróbuję za tydzień znów z lekarzem pogadać i go trochę przycisnąć.
Wykupiłam sobie jeszcze taki kurs online rozwój dziecka 1- 3 m-ce od mamy fizjoterapeuty. Znasz? Babeczka jest ekstra. Sama ma czwórkę dzieci i jest z piątym w ciąży 😱. Nie chodzi w kaftanie więc chyba ogarnia 😂
a rozmiaru 50 wogole nie kupujesz? Moje obie 49cm i jedna 3090, druga 3330g i przez miesiac nosily 50, w 56 sie topily…
Fredka toz to juz za chwileczke, juz za momencik 🙀😂
 
Nie nawidzilam rzeczy zapinanych z tyłu i tych bez rozpinania w nogach.

Jak nic taniec z radości. Ja tam bym tańczyła. 🤪

@fredka84 a co u Ciebie będzie?

Ja po prenatalnych. Dzieci żyją i podobno mają się świetnie. Jeden dzieć jest tydzień większy nic wynika z OM a drugi w sam raz jak OM. U jednego podobno z przeziernosci jakieś prawdopodobieństwo wyszło ale to u tego którego trudniej zbadać było bo się chował i jest mniejszy. 27 mam wizytę u mojego gina to poproszę żeby sprawdził.

Za to dzisiaj w pracy zawał serca. Na dzień dobry wymaz bo koleżanka z pokoju pozytywna. No powiem wam, że nigdy tak się z 1 kreski nie cieszyłam jak dzisiaj.... jestem negatywna.
za wczesnie raczej na test… za jakies 3-4 dni dopiero bedzie bardziej wiarygodny…
 
To trzeba miec od razu duzo ciuszkow az
Do 68?? Boze! Ja myslalam ze tylko 56!
A po ile sztuk kazdego elementu z jednego rozmiaru masz??
pomysl, ze 68 to rozmiar 6 miesiecznego dziecka jesli jest niewielkie, jak duze to wczesniej. Warto miec kupione i przygotowane, bo jak posalysmy - na poczatku naprawde nie ma czasu na nic 😆
 
reklama
Nie nawidzilam rzeczy zapinanych z tyłu i tych bez rozpinania w nogach.

Jak nic taniec z radości. Ja tam bym tańczyła. 🤪

@fredka84 a co u Ciebie będzie?

Ja po prenatalnych. Dzieci żyją i podobno mają się świetnie. Jeden dzieć jest tydzień większy nic wynika z OM a drugi w sam raz jak OM. U jednego podobno z przeziernosci jakieś prawdopodobieństwo wyszło ale to u tego którego trudniej zbadać było bo się chował i jest mniejszy. 27 mam wizytę u mojego gina to poproszę żeby sprawdził.

Za to dzisiaj w pracy zawał serca. Na dzień dobry wymaz bo koleżanka z pokoju pozytywna. No powiem wam, że nigdy tak się z 1 kreski nie cieszyłam jak dzisiaj.... jestem negatywna.
Ja dostałam sporo fajnych rzeczy od siostry ale też kupiłam kilka pak z vinted, i tam się trafiło kilka do wywalenia. Swoją drogą to vinted te samo zło 😂
U mnie chłopczyk będzie. Ciągle bezimienny ale już jakaś mini listę imion stworzyliśmy 😜
Super że już po prenatalnych jesteś ❤️. Jak swoje sobie przypomnę i ten stres, te ja dziękuję 😱.
A lekarz określił już płeć?
 
Do góry